Jonavoje sausio 22 dieną vyks mišrių kovos menų (MMA) čempionatas. Įvairiausių stilių kovotojai pirmą kartą varžysis dėl Jonavos MMA mėgėjų čempiono titulo. Čempionatas bus atviras, jame dalyvaus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio MMA sportininkai – svečiai iš Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.
Kovos menų gerbėjai šį čempionatą galės stebėti Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje (Vasario 16-osios g. 1A). Renginio pradžia – 12.30 val., finalai – nuo 16.00 val.
Atvykstančios komandos iki 2017 m. sauso 19 d. apie komandų sudėtį turi informuoti Lietuvos MMA federaciją (el. paštu – m.smirnovas@gmail.com, tel. +370 698 32 406) arba  sk.faiteris@inbox.lt  @faiteris.lt, tel. 867951525. Reikia nurodyti sportininko vardą, pavardę, gimimo metus ir tikslų svorį.

Šias varžybas Jonavoje organizuoja sporto klubas „Faiteris“ (vadovas Arnoldas Lukošiūnas) kartu su Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija, o jas rengti padeda Jonavos rajono savivaldybė bei Kūno kultūros ir sporto centras.

Visi jonaviečiai kviečiami į KKSC sporto salę pasižiūrėti šių netradicinių mūsų mieste varžybų ir palaikyti Jonavos kovotojus.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: