Vakar, balandžio 7-ąją, apie 17 val., gyventojams pro akis nepraslydo sustiprintos policijos pajėgos, dirbusios Jonavoje. Didžiausią dėmesį į tai atkreipė vairuotojai - pareigūnai stabdė kone kiekvieną iš miesto išvažiuojančią ir į miestą įvažiuojančią transporto priemonę, tikrino automobilių bagažines, teiravosi vairuotojų, jų keleivių asmens duomenų. Dėl aktyvių policijos veiksmų formavosi spūstys. Tą patį trečiadienio vakarą teigta, kad tai - slapta policijos operacija ir daugiau duomenų nebuvo pateikta.

Šiandien, balandžio 8-ąją patvirtinta, kad miestą šturmavo Jonavos ir Kauno policijos sustiprintos pajėgos - slaptos operacijos metu gaudytas pabėgęs kaltinamasis.

Kaip praneša Policijos departamentas, balandžio 7 d. apie 16 val. 55 min. Jonavoje, Žeimių g., iš ligoninės pabėgo kaltinamasis pagal LR BK 178 str. 2 d. (Vagystė) vyras (g. 1992 m.), kurį buvo atvežę Jonavos r. PK pareigūnai.

Tą pačią dieną 20 val. 17 min. Jonavoje, Klaipėdos g., vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Policija tikslina aplinkybes.  

Paaiškėjus naujoms detalėms,  informaciją papildysime.

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: