Kaip praneša šalies policijos departamentas, rugsėjo 10 d. apie 1 val. 8 min. Jonavoje, Parko g., policijos pareigūnai sulaikė nuteistąjį (pagal LR BK 22 str. 1 d., 178 str. 2 d., 187 str. 1 d.) (gim. 1997 m.), kuris rugsėjo 5 d. apie 15 val. 50 min. pasišalino iš Kėdainių r. PK patalpų.

Vyras perduotas Lietuvos kalėjimo tarnybos pareigūnams.

Rugsėjo 6-ąją esame skelbe, kad  vyras į Kėdainių policijos komisariatą buvo pristatytas procesiniams veiksmams. Policijos pareigūnai aiškinosi vykio aplinkybes ir vykdė nuteistojo paiešką. Pirminiais duomenimis, iš komisariato pasišalinęs vyras, įsėdo į automobilį „Porsche Cayenne“. Automobilis apie 23.00 val. rastas Kėdainiuose.

Kaip portalui jonavoszinios.lt patvirtino Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, ieškomas Mantas Mančiauskas  yra įtariamasis   ikiteisminiame tyrime, kai iš Jonavoje veikiančios parduotuvės seifo buvo pavogta beveik 20 000 eurų. 

Birželio 14 d. apie 1 val. 10 min. Jonavoje, Žemaitės g., iš parduotuvės, suvedus įėjimo į patalpas ir seifo signalizacijos kodus, pavogta 18 916,21 euro. Netrukus paskelbta, kad dar tą pačią parą Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė įtariamuosius. Paaiškėjo, kad keliems Kėdainių miesto gyventojams įvykdyti nusikaltimą galėjo padėjo vietinė moteris. Policijos pareigūnai  atliko kratą pas vieną iš įtariamųjų. Dalis įtariamųjų yra žinomi policijos pareigūnams už anksčiau įvykdytus nusikaltimus.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: