Šį savaitgalį Jonavoje vyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas 2023, kurį organizavo sporto klubas ,,Aleks atletik“. Sportininkai vyrai spaudė svėrimo metu užfiksuotą savo svorį, o moterys spaudė pusę svėrimo metu užfiksuoto savo svorio. Varžybose puikiai pasirodė jonaviečiai atstovavę „Aleks atletik“ klubą, kurio treneris Aleksandras Žukauskas. Augusta Chlomko paspaudė 44 kartus ir iškovojo I-ąją vietą jaunių amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje ir I-ąją vietą absoliučioje įskaitoje. 

V.Chlomlo, A.Chlomko ir P. Mikutavičius 

Šių varžybų metu Augustai buvo įteikti Lietuvos trikovės rekordus žymintys sertifikatai jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse. Dabar sportininkė ruošiasi Europos klasikinės ir su ekipiruote štangos spaudimo čempionatui, kuris vyks rugpjūčio 2 dieną Prancūzijoje, Bordo mieste.

 A. Chlomko su Lietuvos jėgos trikovės federacijos prezidentu Erlandu

Vitalijui Chlomko pavyko iškovoti I-ąją vietą veteranų M1 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje, II-ąją vietą veteranų M1 absoliučioje įskaitoje, III-iąją vietą vyrų open amžiaus kategorijoje. Kitas „Aleks atletik“ klubo atstovas Petras Mikutavičius iškovojo II-ąją vietą veteranų M1 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje, III-ąją vietą veteranų M1 absoliučioje įskaitoje, II-ąją vietą vyrų open amžiaus kategorijoje. Sportininkai buvo apdovanoti komandinėmis taurėmis veteranų ir open amžiaus kategorijose. Linkime sportininkams ir treneriui sėkmės ir naujų pergalių.

A. Chlomko su tėčiu V. Chlomko

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: