Bendrovė „Jonavos autobusai“ nuolat atsinaujina. Jau skelbta, kad prieš pat naujus metus, bendrovė įsigijo du naujus „Iveco“ ir „Isuzu“ autobusus, o netrukus klientams bus pasiūlyta ir dar viena naujovė.

Kalbant apie dar vieną naujovę – bendrovė „Jonavos autobusai“ plečia paslaugų spektrą siuntų išvežimo srityje. Nuo kito mėnesio siuntos pasieks ne tik Jonavos autobusų siuntų skyrių, bet ir Jonavos rajono kaimiškas seniūnijas.  

„Nuo vasario 1 dienos mes plėsime siuntų pristatymo autobusais paslaugas. Dėl karantino metu padidėjusio krūvio, siuntų tarnybos nespėjo tenkinti gyventojų poreikių, o ir mūsų siuntų pristatymas autobusais išaugo bene penkis kartus, lyginant su praeitų metų tuo pačiu laikotarpiu. Siuntos autobusais atkeliauja per vieną dieną, ir tai yra labai patogu, ypač karantino laikotarpiu. Todėl šią paslaugą Jonavos rajono gyventojams mes plečiam ir siuntas autobusais vešime į Bukonis, Ruklą, Panoterius, Upninkus. Šių kaimų gyventojams nebereiks vykti į Jonavos miestą, norint atsiimti siuntą. Bus paprastas reikalavimas, jei siuntos bus iš tolimesnių Lietuvos miestų – nustatytu laiku būti savo gyvenvietės stotelėje ir siuntą atsiimti iš vairuotojo, pateikiant jam savo asmens dokumentą“, - teigia UAB „Jonavos autobusai“ direktorius Otaras Urbanas.

Pasak įmonės direktoriaus, startavus siuntų pristatymui autobusais į didžiąsias Jonavos rajono seniūnijas, bus stebima situacija, ar ši paslauga pasiteisins.

„Matydami srautus ir klientų poreikį, tą paslaugą galimai dar plėsim ir į mažesnes seniūnijas“, - sako O. Urbanas.

Siuntų autobusais paslauga Jonavoje teikiama seniai, tačiau iki šiol siuntos buvo pristatomos tik į mieste esančią Jonavos autobusų stotį. Atlikus Jonavos siuntų autobusais skyriaus reorganizaciją, patobulinus informacines technologijas, atsirado galimybė siuntas gabenti ne tik į Jonavos autobusų stotį, bet ir į atokesnius kaimus, kuriuose yra tik autobusų stotelės.

Siuntos kaina priklauso nuo jos svorio ir siunčiamo atstumo. Informacija apie siuntų gabenimo įkainius ir taisykles: www.siuntosautobusais.lt 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: