Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis puikiai žaidė puolime, bet niekaip negalėjo sustabdyti varžovų atakų ir po pirmųjų 5 minučių rezultatu 17:14 pirmavo „CBet. Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė kelis kartus sėkmingai sustabdydami pasvaliečius ir tai leido užbaigti kėlinį pirmaujant rezultatu 31:22. Antrasis ketvirtis prasidėjo  J. Palacios šou ir kolumbiečio tempiami jonaviečiai kontroliavo įvykių eiga viso kėlinio metu ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 50:45. 

Po ilgosios pertraukos Manto Šerniaus auklėtiniai sulėtino žaidimo tempą, bet tai didesnės naudos nedavė ir jonaviečiai tebepirmavo 62:57. Trečiojo kėlinuko pabaigoje jonaviečiai kentėjo dėl greitai susirinktų pražangų ir tai neleido padidinti turimos persvaros. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 7 taškai (73:66). Lemiamo ketvirčio pradžioje abi komandos sustojo ir per penkias minutes ekipoms pavyko sukrapštyti tik po keletą taškų (79:73). Rungtynių pabaigoje E. Lecomte tempiami „CBet“ krepšininkai išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 91:82. Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo J. Palacios 27 taškai ir E. Šaulys pridėjęs 17. 

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo - .. pelnęs 15 taškų.  

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone likus žaisti ketverias rungtynes tęsia kovą dėl ketvirtosios pozicijos, kuri „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose leistų turėti namų pranašumą. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: