Sekmadienio popietę Jonavos sporto arena pulsavo „Betsafe-LKL“ ritmu. Gausiai susirinkę Jonavos sirgaliai išvydo puikų krepšinio spektaklį.

Rungtynių pradžioje pirmieji į priekį šovė šeimininkai ir sužaidus 5 minutes pirmavo rezultatu 12:9.  Po komercinės minutės pertraukėlės pasipylė pirmieji keitimai ir abi komandos sulėtėjo puolime. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus 18:18.

Antrajame kėlinyje „Ryto“ komandai pavyko surakinti jonaviečius puolime ir svečiai įsiveržė į priekį 21:25. Tačiau po V. Šeškaus minutės pertraukėlės jonaviečiai rado atsakymų persvėrė rezultatą 34:33. Iki didžiosios pertraukos jonaviečiai spėjo surengti dar vieną spurtą, bet į jį vilniečiai rado atsaką ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas 41:41.

Po ilgosios pertraukos į priekį įsiveržė svečiai iš Vilniaus 46:54. M. Normanto vedami svečiai diktavo sąlygas visame trečiajame kėlinyje ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui buvo priekyje rezultatu – 57:61.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo I. Buvos solo šou po krepšiu ir įpusėjus kėliniui vilniečiai praktiškai tapo nepavejami 61:77. Rungtynes jonaviečiai užbaigė nuleidę rankas ir pralaimėjo rezultatu 67:91.

Rezultatyviausiai jonaviečių gretose rungtyniavo J. Palacios pelnęs 14 taškų. Vilniečių gretose nesulaikomai rungtyniavo I. Buva.