Šį savaitgalį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Moksleivių kyokushin karate taurės čempionatas, kuriame dalyvavo net 38 stipriausi Lietuvos klubai. Tai buvo puiki proga vaikams sudalyvauti renginyje, kuris suvienijo apie 700 sportininkų iš visos Lietuvos. Varžybose dalyvavo ir 10 jonaviečių, atstovaujančių Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubą.

Varžybos vyko dvi dienas. Spalio 23 dieną, šeštadienį, startavo penki mūsų miesto sportininkai, kuriems puikiai sekėsi.

Pirmas vietas U-18 amžiaus grupėje, laimėję po dvi kovas, iškovojo Nikita Mitiulin ir Rokas Utyra. Edvinas Gambarovas laimėjo 3 kovas ir tapo U-13 (svorio kategorija iki 60 kg) čempionu. Antrą vietą iškovojo Michail Mitiulin. Trečioji vieta skirta Aurimui Kregždžiui, laimėjusiam pirmą kovą, tačiau pusfinalyje dėl neleistino veiksmo turėjusiam pripažinti varžovo pranašumą.

Spalio 24-ąją, sekmadienį,  kovojo mažieji karatistai. Puikiai sekėsi broliams Dominykui ir Jokūbui Melničuk, kurie laimėjo po dvi kovas ir tapo čempionais.

2-ąją vietą iškovojo Markas Čekanavičius. Jis sunkiausioje svorio kategorijoje +50 kg, U-12  amžiaus grupėje, laimėjo dvi kovas ir nors kovėsi puikiai, finale po pratęsimo taškais nusileido varžovui.

Šįkart nepasisekė Tautvydui Kregždžiui ir Markui Kuznecovui, bet vaikinai parodė charakterį ir įgijo patirties.

Lapkričio 13-14 dienomis Rumunijoje vyks Europos jaunimo čempionatas. Jonavos kyokushin karate ,,Kumite"  klubui ir visai Lietuvai atstovaus vienintelis sportininkas - Gediminas Cvykas (U-20 amžiaus grupė, svorio kategorija iki 80 kilogramų). Linkime sėkmės!

Parengta pagal Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubo inf.