Rugsėjis – ypatingas rudens mėnuo...

Tai žingsnis ne tik į mokslo kelionę, bet ir į Europos kalbų pasaulį. Rugsėjo 26-oji šiemet – Europos kalbų diena, minima 20-us metus.

Rugsėjo 28 d. Jonavos rajono mokyklos mokiniai, lydimi A. de Sent Egziuperi kūrinio veikėjo Mažojo princo, dalyvavo nuotolinėje viktorinoje „Kalbos atveria duris“. Dalyviai susirinko iš „Neries“ ir „Lietavos“ pagrindinių mokyklų, R. Samulevičiaus ir J. Vareikio progimnazijų, Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro, J. Ralio ir Senamiesčio gimnazijų. Viktorinos metu buvo atliekamos įvairios kūrybinės užduotys, padėjusios pasitikrinti kalbines bei kultūrines žinias.

Džiaugiamės, kad mūsų rajono mokyklų mokiniai – smalsūs ir žingeidūs. Visi viktorinos dalyviai buvo labai šaunūs, tačiau keletui komandų pasisekė labiausiai. Daugiausiai žinių pademonstravo „Neries“ pagrindinės mokyklos (I vieta), R. Samulevičiaus progimnazijos (II vieta) ir J. Vareikio progimnazijos (III vieta) mokinių komandos.

Ačiū visų mokyklų dalyviams, mokytojams, užduočių kūrėjams, vertinimo komisijai, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos tėvų atstovui Andriui Šukučiui, šios mokyklos mokiniams Justei Snitkaitei, Vėjui Kaminskui, Kotrynai Čereškaitei, Šarūnui Belskui, Augustinui Banaičiui ir visiems, prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo, už  nuoširdžius pasirodymus, šiltą ir jaukią atmosferą.

Su nekantrumu laukiame kitų susitikimų!

 

„Lietavos“ pagrindinės mokyklos kalbų metodinė grupė

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: