VŠĮ „Jonavos ligoninė“, vykdydama pavestus nurodymus, įkūrė ir jau atidarė skyrių su stacionariomis lovomis korona virusu sergančių (Covid – 19) pacientų priežiūrai ir gydymui. Kaip informavo šios įstaigos direktorius dr. Paulius Vasilavičius, „kovidinis“ skyrius jau sulaukė pirmųjų pacientų.

„Jau įrengėm ir atidarėm naująjį  Covid – 19 sergančiųjų skyrių. Per dvi dienas jau turime 7 pacientus. 

„Šis savaitgalis laukia sunkus, nes LSMUL Kauno klinikos mus, drauge su Kėdainių ir Prienų ligoninėmis paskyrė atsakingomis už visą Kauno regiono Covid pacientų srautą. Tikėtinas variantas, kad per savaitgalį užsipildysime visas 25 lovas“, - praneša dr. P. Vasilavičius.

Naujas „kovidinis“ skyrius įrengtas ne pagrindiniame pastate, kad išvengti pacientų ir darbuotojų srautų maišymosi, o Jonavos ligoninei priklausančiame Slaugos skyriaus pastate. Pastarajame slaugomi pacientai dalinai išleisti pas artimuosius, o likę perkelti į ligoninės pagrindinio pastato trečiąjį aukštą.

„Kovidiniame“ skyriuje įrengtos 25 lovos su deguonies terapija ir 2 reanimacijos - intensyvios terapijos su dirbtine plaučių ventiliacija (DPV).

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: