Vakar Jonavoje pareigūnai sulaikė galimai narkotinių medžiagų pirkėją ir platintoją, kurio namuose buvo surengta krata. Apsilankymas pas jonavietį „nepraėjo“ veltui – rastos supakuotos ir prekybai paruoštos galimai kanapės ir amfetaminas. 

Gegužės 16-osios vakarą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai surengė pasalą Jonavoje ir sulaikė du vyrus, iš kurių – vienas (gim. 1995 m.) galimai platino narkotines-psichotropines medžiagas, o kitas – galimai jas įsigijo (gim. 1990 m.). Sulaikyti asmenys yra žinomi policijos pareigūnams už anksčiau padarytas įvairias nusikalstamas veikas.

Pareigūnai, siekdami išaiškinti nusikalstamą veiką, atliko kratą narkotinių medžiagų platinimu įtariamo vyro namuose ir garaže. Nuodugniai patikrinus patalpas rasta daugiau nei 60 maišelių su galimai narkotinėmis-psichotropinėmis medžiagomis. Įtariama, kad tai kanapės ir amfetaminas, kurie buvo supakuoti ir paruošti realizacijai – nelegaliai prekybai. 

Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ir 260 str. 1 d. Už nusikalstamas veikas asmenims gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuojančio ir jam vadovaujančio Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokuroro prašymu jonaviečiui, kuris galimai platino narkotines-psichotropines medžiagas, skirta kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Kauno AVPK inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: