Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai vakar atlikę patikrinimą Jonavos rajone, Ruklos miestelio gyventojos namuose rado galimai neteisėtai laikomas cigaretes ir alkoholinius gėrimus.


Kauno apskr. VPK buvo gauta informacija apie galimai vykdomą nelegalią prekybą cigaretėmis ir alkoholiniais gėrimai. Todėl ketvirtadienio rytą Jonavos policijos komisariato pareigūnai pasibeldė į Ruklos gyventojos (g. 1965 m.) namų duris.


Pareigūnai atliktos kratos metu rado ir paėmė neteisėtai laikytą 71 pakelį cigarečių, kurių prekės ženklo žymėjimas neatitiko Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Taip pat rastas 51 litras silpnųjų alkoholinių gėrimų. Moteris iki šiol nebuvo žinoma policijos pareigūnams.
Už galimą prekybą alkoholiniais gėrimais ir kontrabandinėmis cigaretėmis ruklietei gresia atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 3 d. (Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija du, bet neviršija dešimt bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių,užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki vieno tūkstančio devynių šimtų eurų.) ir 127 str. 1 d. (Neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla užtraukia baudą nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų).


Pareigūnai primena, kad policija nuolat ir aktyviai tikrina gautą informaciją, stebi potencialius nelegalios prekybos taškus.
 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: