Ateinantį savaitgalį, rugpjūčio 4-5 dienomis, Jonavos rajone esančiuose diskgolfo aikštynuose vyks Lietuvos diskgolfo čempionatas. 

Naujas formatas

,,Tai yra jubiliejinis - 15 Lietuvos diskgolfo čempionatas, kuris Jonavos rajone organizuojamas pirmą kartą. Toks čempionato formatas taikomas pirmąjį kartą, kuomet tris dienas sportininkai varžysis trejuose Jonavos rajone esančiuose diskgolfo aikštynuose: Survilų diskgolfo parke, Pušyno diskgolfo parke bei Jonavos diskgolfo parke - čia vyks finalinis ratas", - pasakojo prie čempionato organizavimo prisidedanti šios sporto šakos atstovė Mireta Jurgelevičiūtė.

Čempionate jau užsiregistravo 115 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Molėtų, Panevėžio ir kt. Džiaugiamasi, kad jame dalyvaus ir kaip niekas gausus jonaviečių būrys.

Palaikė idėją

Kodėl šis čempionatas vyks būtent Jonavoje?

,,Prieš pradedant Lietuvos diskgolfo federacijai planuotis 2023 varžybų kalendorių, paskelbtas konkursas laimėti Čempionato organizavimą. Šveicarijos diskgolfo klubas teikė paraišką organizuoti šį patį svarbiausią diskgolfo sezono turnyrą, su įdomiu ir išskirtiniu formatu.

Lietuvos diskgolfo sportininkams tai pasirodė patrauklus ir neregėtas variantas, todėl ir balsavo už Šveicarijos diskgolfo klubo idėją.

Kadangi aš pati pirmą kartą būsiu tokio mąsto ir svarbumo turnyro direktorė, tikiuosi viskas vyks sklandžiai ir oras nuotaikų nesugadins", - šypsodamasi kalbėjo M. Jurgelevičiūtė.

Prašo atkreipti dėmesį

Čempionate laukiami ir žiūrovai.

,,Kaip jau minėjau, finalinis ratas vyks Jonavoje (rugpjūčio 6 dieną, Joninių slėnyje). Čia pat, tą pačią dieną, planuojamas ir sportininkų apdovanojimas. Jis vyks nuo 18 valandos.

Gyventojus kviečiame atkreipti dėmesį į skraidančius diskus, kelias sekundes palūkėti ir praleisti sportininkus, taip pat parke bus įspėjamieji ženklai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį. Viskas tik dėl jūsų pačių saugumo", - kalbėjo M. Jurgelevičiūte.

Čempionato organizuoja Šveicarijos diskgolfo klubas ir komanda ,,DiscCity".

Partneriai ir pagrindinis čempionato rėmėjai - Sporto klinika, Jonavos sporto arena ir aktyvaus laisvalaikio sportinis brandas - ,,Audimas". Čempionato diskų rėmėjai - ,,Prodiskus".

Draugai: Jonavos savivaldybė, Jonavos paslaugos, ,,Cheatless",  Baltasis pyragas, ,,CULT", ,,GentleDay", Nebegėda, bei burgerių baras Kiemaitis. Pastarajame rugpjūčio 4 dieną 18 valandą vyks Lietuvos diskgolfo atidarymo šventė bei metimo į krepšį varžybos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: