Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, lapkričio 20-ąją, Ruklos apylinkėse policijos pareigūnai sulaikė du girtus ,,Audi A6" vairuotojus. 

Pirminiais duomenimis, apie 09.40 val. Jonavos r.Ruklos mslt., Artilerijos g., automobilį „Audi A6“ vairavo neblaivus vyras (g. 1989 m.) . Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,77 prom.

Vėliau, apie apie 22.30 val., Jonavos r., kelyje Rukla-Jonava, automobilį „Audi A6” vairavo taip pat neblaivus vyras (g. 1986 m.). Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,84 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: