Praėjusį savaitgalį, gegužės 28-ąją, Jonavos sporto arenoje vyko Baltijos šalių atviras Grappling čempionatas "Boltick open Grappling GI/NOGI championship". Kaip skaičiuoja jį organizavęs sporto klubas ,,Faiteris", dvejose disciplinose - GI (su kimono) ir NOGI (be kimono) - vykusiose kovose susikovė daugiau nei  200 sportininkų.

Sunkios kovos

Anot organizatorių, į Jonavą tądien suvažiavo itin motyvuoti, laimėti nusiteikę kovotojai ir nors siekiant iškovoti medalius reikėjo gerokai padirbėti, jonaviečiai laimėjo net 16 medalių bei svarbiausią trofėjų - Absoliučios svorio kategorijos (GI disciplinoje) čempiono diržą.

,,Jį iškovojusi Miglė Nemanytė turėjo įveikti labai pajėgias varžoves. Nors jų buvo kelios, savo pasiekimais išsiskyrė dvi. Viena jų - pasaulio čempionė Sandra Bacevičiūtė.

Miglei jau teko su ja susirungti 2021-aisiais metais vykusio čempionato finale. Tąkart varžovė buvo pranašesnė, šįkart turėjome galimybę atsirevanšuoti ir Miglė parodė savo sugebėjimus su kaupu - nugalėjo ją pusfinalyje. 

Dar viena itin stipri Miglės varžovė buvo iš Latvijos. Po įtemptos kovos finale pergalė išplėšta ir prieš ją.

Nors mes vadovaujamės olimpiniu principu, kad svarbiausia ne laimėti, bet dalyvauti, tokios pergalės labai džiugina, didžiuojamės Miglės nuostabiu pasirodymu", - teigė ,,Faiterio" vadovas Arnoldas Lukošiūnas. 

,,Faiterio" laimėjimai

Bendras ,,Faiterio" sportininkų laimėjimų sąrašas atrodo taip:

MIGLĖ NEMANYTĖ - 1 vieta;

EMILIS STANKEVIČIUS (NoGi ir Gi) - 1 vieta;

KAZYS KAZAKEVIČIUS (NoGi ir Gi) - 1 vieta;

ARNIS ŽELEZNIAKAS (NoGi) 1 vieta ir (Gi) - 2 vieta;

NEIDAS KNIUKŠTA (NoGi ir Gi) - 2 vieta;
 
DANIELIUS ČIULADIS (NoGi) - 2 vieta;
 
VLADIMIR KOVIAZO (NoGi ir Gi) - 3 vieta;
 
ROBERTAS KERŠYS (NoGi) - 3 vieta.

Sporto klubo ,,Faiteris" treneris ALBERTAS KAŠĖTA dalyvavo Gi (su kimono) suaugusiųjų bei meistrų amžiaus grupėse ir tapo čempionu. Laimėtos dvi pirmos vietos. 
 
Džiaugiasi rezultatu
 
A. Lukošiūnas džiaugiasi tiek laimėjimais, tiek pačiu čempionatu.
 
,,Ir sportininkai iškovojo medalių, ir iš organizavimo pusės neturėjome jokių nusiskundimų, o pagyrimu sulaukėme daug.
 
Tai motyvuoja dar labiau stengtis ir dirbti. Kai sulauki daugybės teigiamų atsiliepimų, kai jauti palaikymą ir supratimą, tai pakylėja ir suteikia jėgų nesustoti", - teigė ,,Faiterio" vadovas.
 
Dėkoja palaikantiems
 
Sporto klubo vadovas už palaikymą dėkoja LR Seimo nariui Eugenijui Sabučiui, Jonavos raj. savivaldybės merui Mindaugui Sinkevičiui, Jonavos raj. savivaldybei. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, LGF ir IGF įkūrėjui Kęstučiui Smirnovui, LGF prezidentui Adrijui Kupstui.

Sporto klubo "Faiteris" treneriams: Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai, visiems klubo sportininkams ir tėveliams.

 ,,Be jūsų mes tiek nepasiektume", - teigė A. Lukošiūnas.
 
Sėkmė ir kitose varžybose
 
,,Faiterio" kovotojus sėkmė lydėjo ir kitose, tą pačią dieną vykusiose MMA ir K1, varžybose -  "Vilkmergės taurė 2022" . Jie iškovojo 5 medalius.
 
"Vilkmergės taurė 2022" rezultatai:
 
MATAS GIŽYS - 2 vieta;
 
VAKARIS SAVICKAS - 2 vieta; 
 
TOMAS PILNIKOVAS - 2 vieta ;
 
EVALDAS BALSYS - 3 vieta;
 
KEVINAS ALESSIO ALVAREZ - 3 vieta.
 
,,Šiame turnyre kvalifikaciją kėlė ir objektyviai teisėjavo mūsų gerbiami treneriai Matas Vaicekauskas ir klubo narys Jonas Budrikas", - pasakojo ,,Faiterio" vadovas. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: