Pagal savivaldybės tarybos patvirtintas programas didžiausia biudžeto dalis tenka švietimo, kultūros ir sporto, socialinės apsaugos plėtojimui, sveikatos apsaugai ir savivaldybės infrastruktūros objektų priežiūrai, modernizavimui ir plėtrai.

2022 m. Jonavos rajono savivaldybė tęs baseino statybas – šio objekto statybų darbams biudžete suplanuoti 4 mln. eurų. Antrus metus iš eilės tai yra didžiausios rajono investicijos į naują objektą. Planuojama, kad baseinas pradės veikti šių metų pabaigoje.

Jonavoje šiemet toliau bus diegiamos Darnaus judumo plano priemonės, perkami nauji ekologiški autobusai.

Bus tęsiami Rimkų parko įrengimo darbai, J. Ralio gimnazijos bendruomenė ir Kosmonautų mikrorajono sporto mėgėjai galės naudotis po planuojamo atnaujinimo šiuolaikiškai sutvarkytu stadionu. Dvigubai daugiau lėšų skiriama daugiabučių namų kiemų remontui.

„Vykdome gyventojams prieš rinkimus duotus pažadus ir nuosekliai įgyvendiname savo programą. Siekiame nubrėžtos vizijos, kurioje Jonava – tai miestas, kuriame patogu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį ir auginti vaikus“, - sako rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Tvirtinant rajono biudžetą taryba pritarė pasiūlymui visoms seniūnijoms papildomai skirti po 10 tūkst. eurų, kurie bus naudojami seniūnijų keliams remontuoti.

Pirmą kartą Jonavos rajono biudžete numatyta 50 tūkst. eurų suma, skirta gyventojų ir bendruomenių idėjų įgyvendinimui. Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas kartu su bendruomene spręsti dėl viešųjų lėšų panaudojimo, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas savivaldybei ir balsuodami renka labiausiai patikusias. Tikimasi, kad tokia iniciatyva paskatins bendruomenę aktyviau dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: