Jonavos PGT viršininkas Saulius Kuliešius kalbėjo, kad nepaisant pandeminių metų, Jonavos ugniagesiai atlaikė visus išbandymus bei visi išliko rikiuotėje. Dėkodamas už supratingumą ir bendruomeniškumą, S.Kuliešius ugniagesiams gelbėtojams linkėjo ištvermės, dėkojo už tarnybą.

Meras Mindaugas Sinkevičius džiaugėsi galimybe nuolat investuoti į ugniagesių patalpų, transporto ūkio atnaujinimą, dėkojo, kad ugniagesiai pasiruošę ir nusiteikę tarnauti: „Dėkoju už Jūsų tarnybą, už nuoširdų atsidavimą darbui. Džiaugiuosi, kad visi esate sveiki, kad Jūsų kolektyvo neaplankė bėdos“.

LR Seimo narys Eugenijus Sabutis linkėjo daug sveikatos, išlikti tokiems pat budriems, kaip ir iki šiol.    

Ugniagesiams gelbėtojams iš vadovų rankų įteiktos padėkos už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, už pavyzdingai atliekamas pareigas. Savo ruožtu, ugniagesiai rajono vadovui ir Seimo nariui surengė varžytuves – kas griečiau pripildys vandens į taikinio talpą.

Tokią atrakciją ir varžytuves stebėjo ir mažieji jonaviečiai, mat šiandien Jonavos PGT yra paskelbusi atvirų durų dieną.

Šiemet, visos šalies ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo 135 žmones, užgesino per 3470 gaisrų ir atliko beveik 4300 gelbėjimo darbų.

Tesaugo Jus šventas Florijonas! Dėkui už tarnybą!

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: