Kaip praėjusios paros įvykių suvestinėje registruoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, praėjusi, liepos 3-iosios para buvo intensyvi Jonavos ugniagesiams gelbėtojams.   

Liepos 3-ąją, trečiadienį, apie 13 valandą, gautas pranešimas, kad Garažų bendrijoje ,,Nėris", Skarulių gatvėje dega vieno aukšto mūrinis garažas, o viduje yra automobilių detalės, šalia yra kitų garažų. Apie gaisrą pranešė pats savininkas, kuris, laimei, nenukentėjo. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams garažo patalpa buvo uždūminta, duobėje, apie 2-jų metrų gylyje, degė ardomo automobilio plastikinės detalės. Gesinimo darbus teko tęsti su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, taip pat naudotas termovizorius.  Gaisro metu detalės sudegė. Įvykis tiriamas.  

Trečiadienį, maždaug puse devynių vakaro, gautas kitas pranešimas, kad Panerių gatvėje į Nerį įkrito šuo, kuris nešinas srovės negali išlipti. Atvykus gelbėtojams šuo Neries upėje buvo nešamas vandens srovės. Gelbėjimo valtimi šuo pavytas ir pargabentas į krantą.   

Liepos 3-iosios vakarą, apie 22-ą valandą pranešta, kad Upninkų seniūnijoje, Makštavos kaime, virš kelio pavojingai pasviręs medis. Atvykę gelbėtojai pavojingą medį pašalino panaudoję grandininį pjūklą.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: