Birželio 23 d. Jonavoje vykusias paplūdimio tinklinio varžybas teko pirmą kartą per dešimt metų nutraukti be galimybės jas pratęsti - tokį sprendimą priėmė Jonavos paplūdimio tinklinio čempionato vyr. teisėjas, sustabdęs Joninių taurės turnyrą dėl priartėjusios sportininkų sveikatai ir saugumui grėsmę keliančios audros.

Joninių išvakarėse prasidėjusios 3x3 mišrių komandų varžybos finišavo birželio 30 dieną, o jose savo jėgą pademonstravo čempionais tapę "Meškučiai su triušiukų kojytėm" (Gabija Kasperavičiūtė, Tautvydas Juodiška ir Kęstutis Ranšys). II vietoje liko "Pusbroliai aliukai ir sesutė" (Indrė Zubavičiūtė, Tomas Bartaškevičius ir Karolis Murachimovas), III v. liko "RIO" (Vainius Stukas, Ignas Matulaitis ir Dastina Železniakaitė).

Džiaugiamės, kad birželio 30 d. pratęsimas įvyko kur kas geresnėmis oro sąlygomis ir puikiais rezultatais užbaigėme Joninių taurės varžybas.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro inf.