Gruodžio 15-osios vakarą Jonavos kultūros centro didžiojoje salėje susibūrė jonaviečiai, kad pasidžiaugtų žmonėmis, garsinančiais ir puoselėjančiais mūsų miestą. Padėkos vakaro sveikinimus įprasmina įteikiami apdovanojimai – „Krištolinės gulbės“ ir „Šviesos bokštų“ statulėlės.

„Šis vakaras – Padėkos vakaras – yra dešimtasis, jubiliejinis. Su tuo jus visus nuoširdžiai sveikinu.

Jubiliejinis vakaras įpareigoja pakalbėti apie praėjusius metus, per kuriuos buvo padaryta prasmingų, matomų darbų. Tačiau mane džiugina ne tik apčiuopiama infrastruktūra ar materialūs dalykai. Mane džiugina kiti, mažesni dalykai. Štai Kalėdų eglučių miestelis jau skaičiuoja devyniasdešimt eglučių, kai prieš keturis metus jų buvo apie keturiasdešimt. Tai reiškia, kad bendruomenė stiprėja, didėja noras dalyvauti, pasirodyti. Mane džiugina faktas, kad po daugiau nei dešimt metų pertraukos aš sveikinsiu mamą, kuri Jonavoje pagimdė 400 – ąjį kūdikį. Tokių rezultatų mes neturėjome dešimt metų.

Yra maži dalykai, akivaizdžiai įrodantys, jog Jonava yra tas kraštas, kuris turi ateitį, nes čia gyvena puikūs žmonės. Čia yra puikūs verslai, kurie auga, kuria darbo vietas, investuoja. Čia gyvena žmonės, kurie pasitiki mūsų specialistais, viešojo sektoriaus darbuotojais, kurie išleidžia savo vaikus į mokyklas, darželius, čia sprendžia sveikatos problemas.

Žmogus, manau, yra laimingas, kai jis gali realizuoti savo svajones“, - scenoje susirinkusiems kalbėjo meras Mindaugas Sinkevičius.

Miesto vadovas didžiavosi, kad daugumą atliktų darbų, įgyvendintų svajonių ir užsibrėžtų tikslų pavyko pasiekti dirbant komandoje, kartu su Jonavos krašto bendruomenės indeliu.  

,,Šviesos bokšto" apdovanojimas

Miesto simbolio ,,Šviesos bokšto" apdovanojimas ir pažymėjimas –  stiklinė miesto simbolio ,,Šviesos bokšto" statulėlė,  teikiama už indėlį į Jonavos rajono plėtrą, pramonę, kultūrą, švietimą, sportą, žemės ūkį ir kitas sritis, už nuolatinę paramą.

Padėkos vakaro 2022-ieji ,,Šviesos bokšto" apdovanojimas ir pažymėjimas įteiktas Batėgalos bendruomenei už kilnią pagalbą ir besąlygišką pasiaukojimą bei meilės artimui pavyzdį gelbstint kitų gyvybes, kuomet civiliai asmenys ištiesė pagalbos ranką spalio 31-ąją Jonavos r. sav., Kulvos sen., Batėgalos k., Rodžių g. užsidegus senelių namams.

„Krištolinės gulbės“ apdovanojimas

,Krištolinės gulbės" apdovanojimas ir pažymėjimas –  krištolinės gulbės statulėlė, simbolizuojanti Jonavos miesto herbą , teikiama už ypatingai  svarų  indėlį į Jonavos rajono plėtrą, pramonę, kultūrą, švietimą, sportą, žemės ūkį ir kitas sritis, už nuolatinę paramą.

Padėkos vakaro 2022-ieji „Krištolinės gulbės“ apdovanojimas ir pažymėjimas,  už reikšmingą indėlį investuojant į modernios pramonės plėtrą ir naujų darbo vietų sukūrimą Jonavos rajone, įteiktas ABC Nordic priklausančiai  Skandinavijos kapitalo įmonių grupei „Aluflam“, kuri Jonavoje, Ukmergės gatvėje atidarė aliuminio profilių gamyklą „Aluflam Extrusion“. UAB „Aluflam“ investavo  7 mln. eurų nuosavų lėšų į naują 7,7 tūkst. m² gamybinės paskirties pastatą su administracinėmis patalpomis. Tai yra viena didžiausių 2022 metų investicijų Jonavos rajone.

Padėkos vakarą vainikavo fortepijono virtuozo Petro Geniušo, atlikėjos  Ericos Jennings bei  operos solistės Kamilės Bontè pasirodymai.  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: