Birželio 22-ąją uždavėme klausimą - ką reiškia ženklas Joninių slėnyje? Kvietėme komentuoti, diskutuoti ir spėlioti, ką senokai esantis ženklas gali uždrausti bei žadėjome jonavoszinios.lt prizus už originaliausius, šmaikščiausius ir tiksliausius atsakymus.  Plačiau apie Joninių slėnio ženklą galite skaityti ČIA.

Kad draudžiamasis ženklas ir klausimas apie jo reikšmę sulauks tiek mūsų skaitytojų reakcijų, šmaikščių komentarų ir spėlionių, tikrai nesitikėjome, bet tvirtai pripažįstame, kad jonaviečiams išmonės ir gero humoro jausmo netrūksta.

Užtrukome, kol peržiūrėjome visus komentarus, tačiau nugalėtojus atrinkome. Prieš paskelbiant jonavoszinios.lt įsteigtų prizų laimėtojus, dalinamės Jonavos miesto seniūnijos seniūnės Eglės Pinkevičienės pateiktu atsakymu – ką draudžia ženklas.

„Na gal ir keistokas, nelabai informatyvus ženklas, bet jis reiškia, kad amfiteatro zonoje negalima valgyti popcorno ir kito greito maisto, kad nebūtų šiukšlinama“, - atsako E. Pinkevičienė.

Miesto seniūnė priduria, kad konkrečių Joninių slėnio lankymo taisyklių nėra, tačiau galioja bendrosios taisyklės dėl švaros ir elgesio, patvirtintos  Jonavos rajono savivaldybės tarybos  2011-10-27 sprendimu Nr. 1TS-337 „Dėl Jonavos rajono savivaldybės teritorijų priežiūros ir valymo taisyklių patvirtinimo“ ir primena, kad Joninių slėnio zona taip pat yra Tarybos sprendimu patvirtinta nerūkymo zona.

Skelbiami laimėtojai

Marškinėliai bus įteikti internautams:

Denis Volodin už komentarą „Žiūrėk ant ko bulkas trupini“

Genutė Kačinskienė-Montvilaitė už komentarą „Traškučiai ne maistas, valgykit šašlykus!!!“

O už tiksliausią atsakymą marškinėliais bus apdovanota Damašickienė Anastasija – „Draudžiama valgyti spragėsius“

Kvapukai bus įteikti internautams:

Oksana Šereikienė už komentarą „Joninių slėnyje draudžiama sodinti bulves“  

Vita Varnienė  už komentarą  „Vieta skirta besilaikantiems dietos žiūrovams“ ir „Nesimėtyt akmenimis per renginius“

Igoris Zacharovas už komentarą „Suvirintojams ant galvos mėtyti akmenis draudžiama!“  

Laimėtojai buvo renkami redakcijos subjektyvia nuomone bei atsižvelgiant į Facebook naudotojų patiktukus. Dėl prizų atsiėmimo nugalėtojus kviečiame susisiekti asmeninėmis žinutėmis Facebook paskyroje arba elektroniniu paštu redakcija@jonavoszinios.lt  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: