Raktinių žodžių atranka – viso ko pradžia

Rašymas vardan rašymo naudingas tik tada, kai jau turite vardą ir jūsų turinį skaitytojai vartoja dėl to, kad rašote jūs. Priešingu atveju reikia atsirinkti raktinius žodžius tam, kad tekstai generuotų SEO rezultatus.

Pradėkite nuo nuodugnaus raktažodžių tyrimo. Labai svarbu nustatyti tinkamus raktažodžius ir frazes. Minimi keywords turėtų būti susiję su jūsų tema ir turėti tinkamą paieškos apimtį.

Šiuos raktažodžius strategiškai naudokite pavadinime, antraštėse ir visame turinyje. Tačiau nepamirškite, kad nereikėtų perspausti - raktažodžių perteklius mažina rezultatus.

Kurkite vertingą, aktualų turinį

Kokybė yra svarbiausias kriterijus. Jūsų tinklaraščio įrašas ar straipsnis turėtų pasiūlyti vertingą informaciją skaitytojams.

Spręskite jų problemas, atsakykite į klausimus ir suteikite jiems priežastį pasilikti jūsų puslapyje.

Ilgesni įrašai paprastai geriau pasirodo paieškos sistemose, tačiau svarbiausia nerašyti tik dėl kiekio ir orientuotis į kokybę. Dėl to visada naudinga straipsniui gauti statistikos, ekspertų nuomonių, įžvalgų ar informacijos. Tai padeda kurti vertę.

Ten, kur gaunasi natūraliai, įterpkite nuorodas į kitus svarbius savo svetainės puslapius, ir į susijusius išorinius šaltinius, kad padidintumėte savo turinio patikimumą bei išlaikytumėte įsitraukimą.

Nepamirškite techninės turinio optimizacijos

Jeigu turinys publikuojamas jūsų pačių (o ne išorinėje) svetainėje, labai svarbu pasirūpinti SEO elementais. Tai tokie dalykai kaip meta titles, meta descriptions ir URL struktūra.

Įsitikinkite, kad juose yra pagrindinis raktažodis ir tiksliai apibūdinamas jūsų straipsnis. Internete apstu įrankių, kurie padės sukurti optimizuotas antraštes, pavadinimus.

Be to, struktūrizuokite turinį naudodami H2 ir H3 paantraštes, įtraukite turinį, naudokite bullet point ar sunumeruotus sąrašus, kad jį būtų lengviau skaityti.

Profesionalios turinio rinkodaros paslaugos: laiką taupantis sprendimas

Nepamirškite, kad gero teksto parašymui reikia nemažai laiko. Tai – ne visiems tinkantis darbas. Jei tai skamba pernelyg sudėtingai ar varginančiai, nepamirškite, kad daugybė specialistų bei agentūrų užsiima turinio rinkodara ir taupo jūsų laiką bei maksimalizuoja naudą.

Pasiekite rinkodaros tikslų, o savo dėmesį sutelkite į strateginį verslo auginimą.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: