Įvertinkite namų situaciją

Prieškambaris yra pirma ir paskutinė vieta, kurioje būname prieš išeidami ar jau sugrįžę namo. Todėl susikurti patogų ir akį džiuginantį kambarį yra labai svarbu. Visų pirma, reikėtų įvertinti, kiek žmonių gyvena namuose, ar dažnai sulaukiate svečių. Pagal tai bus paprasčiau nuspręsti, kokio dydžio ir kiek baldų reikės šiame kambaryje.

Jeigu namuose gyventojų vos keli, o svečiai užsuka retai – galima rinktis mažesnius prieškambario baldus. Tuomet patalpa bus erdvesnė. Jei gyventojų yra daugiau – verta pagalvoti apie baldus, kuriuose telpa daugiau drabužių ir pageidaujamas kiekis avalynės. Didesniam kiekiui lauko drabužių pakabinti puikiai tiktų papildoma kabykla, o avalynei – batų dėžė arba suoliukas. Juk nėra patogu laviruoti tarp aplink išmėtytų batų porų, stengiantis nenukristi.  

Viskas viename

O ką rinktis, jeigu nenorite atskirų baldų, suoliukų, bet siekiate patogumo? Puiki išeitis – prieškambario komplektai. Tai idealus pasirinkimas, kuomet norisi visko viename. Nuo drabužių kabyklos, stalčių smulkiems daiktams susidėti iki patogios vietos atsisėsti, kai norime apsiauti batus. Taip pat patogu pasirinkti komplektą, kuris turi ne tik uždarą, bet ir atvirą kabinimo sistemą. Ši ypač praverčia, kai skubame.

Na, o jeigu pasirinksite baldą su jau įmontuotu veidrodžiu, papildomai sukursite didesnės erdvės pojūtį. Taip pat svarbu nepamiršti, kad prieškambaris nėra atskira namų dalis. Norint, kad džiugintų ne tik patogumas, reikėtų nepamiršti ir bendro interjero. Tokiu būdu sukursite vientisą dizainą, kurį bus malonu pamatyti kiekvieną kartą įžengus į namus.

Nepamirškite šviesos

Grįžus namo norisi jaukumo ir šviesos. Pirmasis kambarys, kuris leidžia tai pajausti – prieškambaris. Jis turi būti šviesus. Ar galvojate, kad užteks vieno didesnio šviestuvo? Galbūt verta vietoj jo pasirinkti kelis mažus. Tokiu būdu šviesa bus geriau paskirstyta patalpoje, o ne sufokusuota tik tam tikroje vietoje.

Gerai apšviestas prieškambaris yra ne tik jaukesnis, bet ir patogesnis. Geriau matote save veidrodyje, tampa paprasčiau rasti smulkesnius daiktus prieškambario baldų stalčiuose. Dėl sprendimo vietoj vieno šviestuvo pasirinkti keletą padėkosite sau rudens ir žiemos laikotarpiu, kai viskas, ko norisi – daugiau šviesos.

Pasinaudokite šiais patarimais ir sukurkite jaukų prieškambarį. Tegul jame vyrauja tvarka ir harmonija, o grįžti į namus būna visada gera.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: