Jonavos rajono savivaldybės Keleivinio kelių transporto komisija yra priėmusi sprendimą nutraukti AB ,,Achema“ krypties maršrutus bei jų autobusų reisus Jonavoje nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. Nuo tos dienos visiškai nutraukiamas eismas Jonavos miesto autobusų maršrutais  Nr. 8 „Rimkai – AB „Achema““ ir Nr. 8A „Rimkai – AB „Achema“ - Rasa“. Kaip yra pranešusi AB „Achema“, nuo rugsėjo 1 dienos laikinai stabdo gamyklos veiklą, kol kas paliekant tik dervų ir techninių dujų gamyba, dalis darbuotojų dirbs užtikrindami įrenginių priežiūrą bei apsaugą.

Kurį laiką buvo sprendžiamas pavėžėjimo klausimas liekančių dirbti achemiečių ir neturinčių galimybės patiems atvykti iki gamyklos ir atgal. Tuo tarpu Jonavos gyventojai, prisirašę prie Achemos poliklinikos, kėlė klausimą – kas bus su tais pacientais, kuriems reikia patekti pas medikus, bet savo transporto neturi.

Šiandien, rugpjūčio 31-ąją gautas oficialus bendrovės atsakymas ir dėl darbuotojų, ir dėl poliklinikos pacientų pavėžėjimo.

„Nuo šių metų rugsėjo 1 d. miesto autobusų parkui atsisakius maršruto Jonava-AB Achema, priimtas sprendimas koncerno „Achemos grupė“ Jonavos regiono įmonių darbuotojus vežti į/iš darbo užsakomuoju reisu.

Achemos poliklinikos klientai taip pat galės pasinaudoti šiais maršrutais. Rugsėjo mėnesį ši paslauga nemokama“, - rašoma bendrovės atsakyme.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: