Jonavos rajono įstaigas, organizacijas, verslo įmones pirmadienį pasiekė rajono mero padėkos už dalyvavimą kuriant Kalėdinių eglučių miestelį. Pirmą kartą miesto parke įkurtas miestelis visą šventinį laikotarpį džiugino jonaviečius ir miesto svečius.

Į rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus kvietimą kurti originalias kalėdines eglutes atsiliepė iš viso 52 rajono įstaigos ir įmonės. Jų pagamintos eglutės miesto parką pavertė stebuklingu Kalėdinių eglučių miesteliu.

Pirmadienį visi eglučių autoriai apdovanoti mero padėkomis ir gardžiais kepiniais – į rajono darželius, mokyklas, seniūnijas, kitas įstaigas ir įmones iškeliavo 52 šimtalapiai.

Jonavos gyventojai išrinko tris labiausiai patikusias eglutes – jos pagamintos Kulvos A. Kulviečio mokykloje, Jonavos vaiko ir šeimos gerovės centre bei Jonavos rajono ir miesto priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose.

Šių įstaigų atstovai pirmadienį saldžias dovanas atsiėmė rajono savivaldybėje. Konkurso nugalėtojai paskatinti ir piniginėmis premijomis.

„Dar kartą dėkoju Jums ir visiems, kas prisidėjo prie Kalėdinių eglučių miestelio idėjos įgyvendinimo. Dalyvių gausa ir gyventojų atsiliepimai parodė, kad idėja pasiteisino", - džiaugėsi rajono meras M. Sinkevičius.

Rajono meras tikisi, kad pernai prasidėjusi tradicija tęsis ir per kitus Naujuosius metus, o miesto parke įsikurs dar didesnis stebuklingų Kalėdinių eglučių miestelis.

Visos eglutės: http://bit.ly/375zOer

Jonavos r. savivaldybės inf.

Taip pat skaitykite: