,,Kažkokie metalo surinkėjai apvogė mūsų eglutę!!!’’, - toks sakinys nuskambėjo, vos tik portalo redakcija atsiliepė į telefono skambutį. 

Kaip pasakojo Ruklos įgulos aptarnavimo centro 3-ios valgyklos virėjų pamaina, kalėdinių eglučių mietelyje jų pačių rankomis puošta žaliaskarė nukentėjo nuo ,,grinčų”, kurie vagia Kalėdas, negerbia kitų įdėto darbo bei stipriai sužeidžia širdį. 

,,Mes kaip virėjos norėjome, kad mūsų eglutė atspindėtų mūsų atliekamą darbą, todėl ją kurdamos ir puošdamos, pritvirtinome virtuvinius prietaisus, nudažytus aukso spalva. Keptuvės, tarkos, puodai, mėsmalė  - beveik viskas dingo, gal galvojo, kad auksiniai. Nors pačių daiktų ir negaila, tačiau nei ten naudos bus metalo surinkėjams, nei ką. Tiesiog išsityčiojo iš mūsų pastangų, gaila mūsų darbo ir taip apmaudu širdyje, sunku nupasakoti.    

Aišku, atstatyti iki įžiebimo šventės suspėsime, tačiau perspėjame ir kitus eglučių puošėjus - nepaisant to, kaip stipriai tvirtinome savo papuošimus, juos vis tiek sugebėjo nurauti. Darosi nebeaišku, kokiu būdu tvirtinti papuošimus, kad grinčai į juos nesikėsintų”, - pasakojo Neringa Vitkauskienė, kartu su dar 31 moterimi kūrusi eglutę. 

Susisiekus su Jonavos r. savivaldybės viešosios tvarkos skyriumi gautas patvirtinimas, kad situacija jiems žinoma. Bus peržiūrėti vaizdo stebėjimo kamerų įrašai, įvykis tiriamas bei planuojama imtis papildomų saugumo priemonių Ramybės skvere.  

Tai nėra pirmasis atvejis, kuomet išniokojamos eglutės kalėdinių eglučių miestelyje (plačiau ČIA), tačiau šiemet tai pirmas kartas.

Kalėdinių eglučių miestelį ketinama įžiebti gruodžio 1-ąją, kartu su pagrindine miesto egle.   

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: