Jonaviečių sukurtas Kalėdinių eglučių miestelis jau spėjo nukentėti nuo niekadėjų - beglobiais gyvūnais besirūpinanti organizacija ,,Jonava ir keturkojai" pastebėjo, kad sugadintas jų kūrinys: kažkas pasisavino šalia eglutės stovėjusią dekoraciją - šunelį. Taip pat dingo ant pastarosios pakabinti papuošimai - varvekliai.

Organizacija prašo atsiliepti ką nors mačiusius, tačiau po ,,Facebook" įrašu, skelbiančiu apie šią vagystę, pasirodė ir ne vieno jonaviečio komentaras apie siautėjančius paauglius. Pastebėta, kad pastaruoju metu apgadinta buvo ne tik ,,Jonavos ir keturkojų" eglutė.

Prie miesto kalėdinės nuotaikos kūrimo savomis rankomis prisidėję organizacijos baiminasi, kad neįrengus papildomų apsaugos priemonių, pavyzdžiui, specialių kamerų, nukentėti gali ir daugiau eglučių.

Tačiau čia, ko gero, gali suveikti ir pačių gyventojų pilietiškumas - pastebėjus, kad eglutės yra gadinamos, vertėtų pranešti policijos pareigūnams. Tai visada galite padaryti paskambinę bendruoju pagalbos tarnybų numeriu 112. 

Atnaujinta:

Šiandien, gruodžio 10-osios rytą, portalas jonavoszinios.lt informuotas, kad statulėlė atsirado - ją rado nuneštą į kitą vietą, šalia kitos eglutės.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: