Birželio 15 dieną Jonavoje specialiosios tarnybos buvo iškviestos į Chemikų gatvę gavus pranešimą, kad neblaivi mergina esą ketina iššokti iš devinto aukšto.

Kaip įvykių suvestinėje registruoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV), atvykę ugniagesiai pateko į butą, kuriame buvo penki nepilnamečiai. Nustatyta, kad niekas iš jų neketino šokti pro langą ar kitaip žalotis.

Dėl kokių priežasčių buvo pranešta apie galimą ketinimą sau pakenkti, nėra aišku. Neatmetama, kad pranešėjas galėjo apsirikti, tačiau taip pat neatmetama versija, jog tai galėjo būti ir paauglių pokštas.

Jeigu būtų nustatyta, kad pagalbos tarnybos buvo iškviestos sąmoningai žinant, jog pagalba nereikalinga, asmeniui galėtų grėsti administracinė atsakomybė. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 493 straipsnio 1 dalis numato, kad Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas žinant, jog pagalba nereikalinga, užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 90 iki 200 eurų.

Tuo metu to paties straipsnio 2 dalyje numatyta, kad specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, jog pagalba nereikalinga, užtraukia baudą nuo 200 iki 2 tūkst. eurų.

Parengta pagal pirminius Kauno PGV įvykių suvestinės duomenis 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: