„Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas viešu pranešimu kreipiasi į Lietuvos futbolo federaciją (LFF), Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociaciją (LSPFA) bei futbolo bendruomenę ir dalijasi savo pozicija dėl chuliganiško Jonavos „Vikingų“ žaidėjo Beno Spietinio elgesio praėjus parai po finalinių Lietuvos Futsal A lygos rungtynių.

2022-2023 m. Lietuvos salės futbolo lygos finalo serijoje susitiko „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“ – finalo seriją rezultatu 3:0 laimėję žalgiriečiai balandžio 2 dieną apgynė Lietuvos čempionų titulą ir iškovojo teisę kitame sezone atstovauti Lietuvai UEFA Futsal Čempionų lygoje.

Deja, bet varžovų futbolininkas B.Spietinis savo emocijų nepaliko tik futbolo aikštėje ir viską perkėlė už sporto ribų – pirmadienį vėlai vakare futbolininkas iš Jonavos atvyko į Kauną ir užsipuolė čia gyvenančius „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkus iš Brazilijos.

Lietuvos čempionų žaidėjai buvo užgauliojami žinutėmis ir kviečiami santykius išsiaiškinti į lauką, o šiems nereagavus, buvo išdaužti gyvenamosios vietos langai, apspardytos bei apspjaudytos durys. B.Spietinis veikė ne vienas.

Visa Kauno „Žalgirio“ organizacija smerkia tokį varžovų futbolininko elgesį, netoleruoja smurto bei neapykantos. Aikštėje vykstantys dalykai griežtai negali persikelti už aikštės ribų, keliant grėsmę sportininkams.

Tą patį vakarą „Kauno Žalgiris“ kreipėsi į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Jonavos komandos žaidėjo veiksmų.

B.Spietinis taip pat yra Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinės narys, Jonavos „Vikingų“ kapitonas – „Kauno Žalgiris“ kviečia LFF bei LSPFA reaguoti į šiuos įvykius ir priimti atitinkamus sprendimus.

„Kauno Žalgiris“ inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: