Vakar, vasario 5-ąją, Jonavoje, Chemikų gatvėje, apie vidurdienį buvo galima pastebėti kelis apgadintus automobilius bei policijos pareigūnų ekipažą - apie tai portalo jonavoszinios.lt redakciją informavo skaitytojas, pridėjęs ir nuotrauką.

Kaip paaiškėjo susisiekus su Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyriumi, tądien apie 11.00 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pilkos spalvos automobilis BMW apgadino automobilius "Alfa Romeo", "Toyota", BMW ir pasišalino iš įvykio vietos.

Atvykę policijos pareigūnai pastebėjo netoliese, Chemikų g., panašų į ieškomą automobilį. Netrukus automobilio BMW vairuotojas (gim. 2005 m.), kuris pasišalino iš įvykio vietos, pats prisistatė pareigūnams. Paaiškėjo, kad vyras neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės.Pradėtos administracinės teisenos pagal 426 str. 1 d. (Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos) ir 423 str. 1 d. (Nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmęs Kelių eismo taisyklių pažeidimas).

Skaitytojo Manto nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: