Kaip skelbia AB ,,Kelių priežiūra", lapkričio mėnesio statistika rodo, kad bendrovė atliko daug darbų:  

,,Pasirodžius pirmosioms šalnoms ir sniegui, atlikome barstymo ir valymo darbus. Lapkričio mėnesį, atlikdami sniego ir ledo šalinimą bei tirpdančiųjų medžiagų bėrimą nuvažiavome beveik 185 tūkstančius suminių km., o tai - beveik pusė atstumo nuo žemės iki mėnulio. Daugiausiai mechanizmų dirbo 23 d. – net 322 vnt., 30 d. – 288 vnt., 24 d. – 259 vnt. Šiomis dienomis buvo išbarstyta daugiausiai tirpdančiųjų medžiagų. Išbarstėme apie 15 330 t ir 3 939 t mišinių, sunaudojome 4 301 m3 tirpalo, suprofiliavime 4234 km kelių ir sutvarkėme 2884 m2 išdaužų", - skelbia ,,Kelių priežiūra".

Bendrovė pateikia bendrą įžvalga apie žiemos darbų pradžią: šis žiemos sezonas kur kas stabilesnis temperatūros šuolių iš teigiamos į neigiamą atžvilgiu.

,,Tikimės, kad panaši, žema oro temperatūra laikysis visą žiemos sezoną, taip palengvinant kelių priežiūros darbus ir užtikrinant saugesnį kelią eismo dalyviams.


Taip pat norime visus paskatinti būti tolerantiškesniais vienas kitam, įvertinti oro sąlygas ir kelyje elgtis atsakingai", - skelbia ,,Kelių priežiūra".

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: