Sausio mėnuo „Kelių priežiūros“ specialistams buvo intensyvus ne tik dėl lijundrų, sniego, plikledžio, bet ir pavojingų išdaužų, skelbia kelių priežiūros bendrovė.

Per praėjusį mėnesį valstybinės reikšmės keliuose užtaisyta daugiau kaip 11 828 m2 arba per 50 000 duobių! Dėmesys skirtas ne tik intensyviausiems valstybinės reikšmės keliams, bet ir krašto bei rajoniniams keliams, ypač tose vietovėse, kur danga labiau susidėvėjusi.

Be to, išdaužų taisymo darbai vyko naudojant efektyvesnę karštojo asfalto technologiją. Dėl šios priežasties veiklą atnaujino „Kelių priežiūros“ asfalto bazė.

Nors apie išdaužas dažnai girdima pavasarį, sausio mėnesį vyravę nepastovūs orai lėmė pavojingų išdaužų susidarymą valstybinės reikšmės keliuose. Krintant gausiems, mišriems krituliams, kelių dangose vietomis formuojasi plyšiai, o į juos patekęs vanduo užšąla ir dangą deformuoja. Tai ypač pavojinga keliams, kurių danga yra pasenusi arba labiau nusidėvėjusi.

Nors kelininkai nuolat vykdo patrulines apžiūras keliuose, vairuotojų vis vien prašoma būti budriais. Dėmesys ypač atkreiptinas važiuojant vietomis, kur sunku įžiūrėti galimą duobę, tad būtina pasirinkti saugų greitį, stebėti kelio ženklus: ypač tamsiuoju paros metu, lyjant lietui ar po jo, kai duobes užpildo vanduo.

Kelių priežiūra

1871

+370 5 232 9600

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: