Rytoj visoje Lietuvoje sinoptikai pranašauja sniegą, pereinantį į šlapdribą ir lietų, sausio 31-osios vakarą praneša įmonė ,,Kelių priežiūra". 

Tokiems oro sąlygų pokyčiams ruošiamasi iš anksto – „Kelių priežiūros“  mechanizmai nenutrūkstamai dirba intensyviausiuose valstybinės reikšmės keliuose. Pagal nustatytus reikalavimus rūpinamasi ir žemesnio priežiūros lygio regioniniais bei krašto keliais. Atliekami darbai - sniego valymas, slidumą mažinančių medžiagų barstymas, kelių su žvyro danga šiurkštinimas.

Vakar šalyje dirbo 180 „Kelių priežiūros“ mechanizmų. Buvo sunaudota 325 tonos druskos, 1178 tonų mišinių ir išpurkšta 157 m3 tirpalo kelių slidumui mažinti.

Vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę, būti atidiems ir neskubėti, nes kai kurie ruožai gali būti slidūs. Svarbu atkreipti dėmesį į pavojingus kelių ruožus, pavyzdžiui, greito eismo kelius, sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžiais važiuojant per tiltus ir viadukus.k

Komanda nuolat dirba ir deda pastangas, kad Jūsų kelionės būtų kuo saugesnės.

Nuo šiol kviečiame stebėti atliekamus darbus valstybinės reikšmės keliuose galite interaktyviame kelių priežiūros žiemą žemėlapyje: https://ziema.keliuprieziura.lt/

,,Kelių priežiūra" inf.
1871
+370 5 232 9600

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: