Dauguma jonaviečių, ko gero, jau žino, kad kraštietė Rugilė Stankevičiūtė - šių metų ,,Lietuvos balso" dalyvė. Ne vieną konkurentę nurungusi mergina praėjusį sekmadienį baigė savo kelią projekte. Prisimindama paskutinį pasirodymą, ji tikina nujautusi jo baigtį. Nepaisant to, ji nežada sustoti ir dabar visą savo dėmesį skirs muzikos kūrybai.

Įtempta savaitė

,,Prieš paskutinį filmavimą į sceną ėjau jau nujausdama, kas manęs laukia. Stovėdama ant scenos ir belaukdama mokytojų komentarų, sau mintyse sakiau, kad šiandien pagaliau - namo.  Kadangi filmavimai vyko Klaipėdos švyturio arenoje, nutolimas nuo namų labai jautėsi. Turėjome įtemptą filmavimų savaitę.

Visa rutina: repeticija, kitą dieną filmavimas, repeticija - filmavimas", - pasakojo R. Stankevičiūtė.

Davė daug

Prisimindama projekto pradžią, mergina pripažįsta, kad giliai širdyje jautė, jog šis jai greitai nesibaigs.

,,Iš tikrųjų leidau tai spręsti likimui. Plaukiau pasroviui ir nuplaukiau tikrai toli...

,,Lietuvos Balsas" man nuo pat mažens atrodė sunkiausiai įveikiamas projektas, bet pasirodo - įmanoma. Šio projekto dėka jaučiuosi užaugusi visomis prasmėmis. Įgavau dar didesnį pasitikėjimą savimi. Patirtis šiame projekte yra neįkainojama. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę taip toli eiti. Taip pat supratau kiek daug palaikymo turiu. Labai tikiuosi ir labai linkiu, kad visi gražūs palinkėjimai ir palaikymas grįžtų visiems dvigubai, su dar didesne jėga", - kalbėjo jonavietė. 

Nekartotų

Paklausta, ar ji dar kartą dalyvautų ,,Lietuvos balse", mergina susimąsto, bet pateikia neigiamą atsakymą.

,, Manau, kad ne. Į šį projektą ėjau dėl patirties. Na gerai... Ir dar šiek tiek tas smalsumas savo davė. Kartais gyvenime būna tokių momentų, kurių antrą kartą tokių nepatirtum, nes jis pasitaiko tik vieną kartą. Pamačiau, pasiėmiau tai, ko man reikėjo ir drąsiai iškelta galva eisiu toliau. Ne kartą sakiau, kad einant į šį projektą mano tikslas nebuvo laimėti", - teigė R. Stankevičiūtė.

Liks prie kūrybos

Kas toliau? Išgirdusi šį klausimą, mergina pasakoja nežadanti pamiršti muzikos.

,,Toliau dirbu su ja, kuriu dainas. Esu tikra, kad labai greitai jas išgirsit ir Jūs", - teigė mergina.

,,Lietuvos balso" nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: