Kaip buvo skelbiama kovo 21-ąją, remonto darbai Vasario 16-osios gatvės atkarpoje nuo Žeimių gatvės iki Sodų gatvės prasidės jau po šv. Velykų. Kaip ir buvo žadėta, iš karto po švenčių, balandžio 2-ąją, ši gatvės atkarpa jau uždaryta eismui, todėl norint patekti į čia esančius objektus reikės naudotis apylankomis. Kitais maršrutais vyksta ir viešojo transporto eismas, uždaryta ir atliekų surinkimo konteinerių aikštelė. 

UAB  ,,Jonavos paslaugos" informavo, kad dėl vykdomų Vasario 16-osios gatvės rekonstrukcijos darbų, laikinai, iki darbų pabaigos, uždaroma bendro naudojimo atliekų surinkimo konteinerių aikštelė esanti Vasario 16-osios g., šalia 15 ir 17 daugiabučių namų. Atliekas prašoma nešti į kitas artimiausias bendro naudojimo komunalinių atliekų surinkimo aikšteles šalia Klaipėdos g. 29 bei Dariaus ir Girėno 1 A.  Naudotis konteineriais, mesti atliekas uždarytoje aikštelėje – DRAUDŽIAMA!  

UAB ,,Jonavos autobusai” informuoja, kad dėl gatvės remonto miesto autobusų eismas remonto metu organizuojamas taip:

Miesto autobusas Nr. 3 nuo stotelės „Sodų g.“ iki stotelės „Jonė“ važiuos: Sodų g., Kauno g., J. Ralio g., J. Basanavičiaus g.  Autobusas nevažiuos pro stotelę „Sporto centras“, keleiviai turės rinktis artimiausias stoteles: „Panerio pradinė mokykla“ ir „Centras“.

Miesto autobusas Nr. 2 nuo stotelės „Centras“ iki stotelės „Sodų g.“ važiuos: J. Basanavičiaus žiedinė sankryža, J.Ralio g., Klaipėdos g., Sodų g., Vasario 16-osios g.  Autobusas važiuos pro visas, pastoviame tvarkaraštyje esamas stoteles.

Miesto autobusas Nr. 7 nuo stotelės „Biblioteka“ iki stotelės „Sodų g. (į Rimkus)“ važiuos: Žeimių g., J. Basanavičiaus g., Klaipėdos g., Sodų g., Vasario 16-osios g.  Autobusas važiuos pro visas, pastoviame tvarkaraštyje esamas stoteles.

Pro stotelę „Sporto centras“ (Vasario 16-osios g.) nevažiuos jokie maršrutiniai (miesto ir priemiestiniai) autobusai.

ATSIPRAŠOME keleivių dėl galimo autobusų vėlavimo, susijusio su transporto spūstimis.

Papildoma informacija tel.: (8 349) 51333.

Informuojame, kad UAB „Jonavos vandenys“ jungiasi prie Vasario 16-osios gatvės atkarpos rekonstrukcijos darbų ir viso tvarkomos gatvės dangos ploto apimtyje atnaujins po keliu esančią geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo infrastruktūrą. Tikimės, kad tai padės prailginti jos nepriekaištingo tarnavimo laiką, išvengti avarijų bei joms šalinti būtinų gatvės ardymo darbų kuo ilgesnį laikotarpį. Deja, bet infrastruktūros atnaujinimo metu, vartotojai gali susidurti su laikinais vandens tiekimo sutrikimais bei geriamojo vandens kokybės pablogėjimu. Apie numatomus konkrečius darbus, jų trukmę ir galimus sutrikimus vartotojus informuosime SMS žinutėmis. Siūlome pasitikrinti ar esate užsisakę žinučių gavimą ir primename kad tai galite padaryti MOKI JONAVA savitarnoje www.mokijonava.lt arba susisiekus su klientų aptarnavimo centru tel. +370 700 44877 ar +370 349 20720.

***

Remontuojant Vasario 16-osios gatvę, bus keičiama ne tik asfalto danga, bet ir visi inžineriniai tinklai, komunikacijos. Planuojama, kad darbai šiame etape užtruks apie pusę metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: