Nepaisant to, kad dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos 2020-ieji tapo itin sudėtingais metais visam sporto pasauliui, veiksmo ir pergalių Jonavos sporte netrūko.

„Tikėtina, kad epidemiologinė situacija neleis ateinančių metų pradžioje suorganizuoti tradiciškai vykdomos gražios pagerbimo šventės, tačiau vis tiek vienokia ar kitokia forma norime pagerbti geriausius rezultatus pasiekusius Jonavos sporto bendruomenės narius“, - teigia Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė.

Dėl šios priežasties kviečiame sportininkus, trenerius, klubus ir kitus asmenis pateikti savo turimą informaciją apie pasiektus rezultatus 2020 metų Jonavos sporto apdovanojimams. Visus surinktus duomenis vėliau įvertins sudaryta vertinimo komisija, todėl labai prašome teikiant informaciją nepamiršti pridėti:

  • tikslaus varžybų pavadinimo;
  • dalyvavusio asmens vardo pavardės arba komandos pavadinimo ir laimėtos vietos;
  • jeigu yra galimybė, dalyvių skaičiaus.

Jeigu turite ir kokios nors kitokios, jūsų manymu, svarbios informacijos apie Jonavos sporto bendruomenės narių pasiekimus 2020-aisiais metais, galite pateikti ir juos - laukiame bet kokios medžiagos, kuri galėtų padėti įvertinti visus verčiausius mūsų sporto žmones.

Informacijos apie varžybų rezultatus laukiame iki š.m. gruodžio 31 dienos el.p. zilvinas@jkksc.lt

 

JKKSC informacija

Taip pat skaitykite: