Jonavos sporto centras, kaip ir kiekvienais metais, rengia jau tradicija tapusius Jonavos sporto apdovanojimus, kurių metu pagerbiami ir apdovanojami rajono vardą garsinę sportininkai, treneriai, sporto klubai ir kiti sporto srityje dirbantys Jonavos sporto bendruomenės nariai.
Kviečiame sportininkus, trenerius, klubus ir kitus asmenis  iki 2024 m. sausio 12 d. imtinai pateikti savo turimą informaciją apie pasiektus rezultatus 2023 metų Jonavos sporto apdovanojimams  pildant internetinę anketą :  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_4blV17ItOxJbrZBDYi8bD_V4eeS8hd_iYGGHMS9FY6IszQ/viewform
Kandidatūras taip pat galima teikti ir el. paštu lina@jsc.lt. Teikiant informaciją el. paštu nepamiršti pridėti:
  • · į kurią kandidatūrą siūlomas kandidatas/kandidatė/komanda;
  • · tikslaus varžybų pavadinimo;
  • · dalyvavusio asmens vardo pavardės arba komandos pavadinimo ir laimėtos vietos;
  • · jeigu yra galimybė, dalyvių skaičiaus.
 
Dėl apdovanojimų suteikimo sprendžia Jonavos sporto centro direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, kuri atsižvelgia į gautą informaciją ir kandidatūras įvertina pagal pasiektą sportinį rezultatą, sporto šakos ar varžybų konkurencingumą, amžiaus grupę, atstovaujamos sporto šakos statusą valstybiniu lygmeniu, padarytą pažangą bei kitus nenurodytus, bet svarstymo metu galimai atsiradusius svarbius galutiniam vertinimui kriterijus.
2023 m. Jonavos sporto apdovanojimai vyks 2024 m. vasario 6 d. 18:00 val. Jonavos sporto arenoje.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: