Kol 28-ajame LFF II lygos ture tarpusavyje santykius aiškinosi „TransINVEST“ B ir „Jonava“, „Žalgiris“ B užtikrintai nugalėjo „Šilutę“ bei įsitaisė turnyrinės lentelės viršūnėje.

Autsaiderių dvikovoje „Saned“ nugalėjo „Fortūną“, o uostamiesčio derbyje „Neptūnas“ B septynių įvarčių lenktynėse nugalėjo FM.

Titulo lenktynės

Taško atsilikimą nuo „Žalgirio“ B ir „Jonavos“ ekipų turėję „TransINVEST“ B futbolininkai akistatą su „Jonava“ pradėjo itin energingai. Ta energija Kajui Bičkai suteikė galimybę jau 13 minutę išvesti savo komandą į priekį. Atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką, K. Bička smūgiavo užtikrintai ir „TransINVEST“ B savo sąskaitoje atsirado vieno įvarčio pranašumas.

Vėliau atsitiko tai, ką šeimininkai norėtų kuo greičiau pamiršti. Gynėjai atliko rezultatyvų perdavimą Ričardui Beniušiui, o šis pasinaudoti varžovų klaidomis moka itin gerai. Nesužaidus dar nė pusvalandžio, rezultatas tapo 1:1.

Antrajame kėlinyje šeimininkai darsyk pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas. Po kampinio galva Arminas Čivilis pasiuntė kamuolį į vartų kampą, tačiau arbitrai įžvelgė, kad neleistinoje zonoje buvęs Giedrius Onuškevičius trukdė varžovui.

Tas pats G. Onuškevičius jau greitos atakos atliko gražų smūgį. Kamuolys skriejo į devyniukę, bet Martynas Matuzas neleido jam įskrieti į vartus.

Kitose titulo lenktynių rungtynėse „Žalgiris“ B, pasistiprinęs Arminu Hodžičiumi, Jake‘u Larssonu, Romualdu Jansonu ir Martynu Šetkumi, aiškiai įrodė savo pranašumą prieš į penktą poziciją nukritusią „Šilutę“.

Šioje dvikovoje žalgiriečiai pamatus pergalei sudėjo per pirmą kėlinį. Iš pradžių A. Hodžičius, vėliau dusyk J. Larssonas ir šeimininkų laimėtas pirmasis kėlinys 3:1. Iškart po pertraukos dublį įformino A. Hodžičius, o šilutiškiai į tai atsakymų jau neturėjo.

Turo rezultatai

Vilniaus raj. „TransINVEST“ B – „Jonava“ 1:1;

Biržų „Širvėna“ – Marijampolės „Sūduva“ B 0:1;

Joniškio „Saned“ – Kauno „Fortūna“ 3:1;

Klaipėdos „Neptūnas“ B – Klaipėdos FM 4:3;

Vilniaus „Žalgiris“ B – „Šilutė“ 4:1;

Vilniaus „Viltis“ – Panevėžio raj. „Dembava“ 4:2;

Alytaus „Dainava“ B – FKS „Ukmergė“ 1:1;

Telšių „Džiugas“ B – Kybartų „Sveikata“ 0:1.

29 turas

Šįsyk centrinė dvikova vyks Jonavoje, kur aikštės šeimininkai priims „Žalgirį“ B. Šiose rungtynėse gali būti pateikta nemažai atsakymų į viso čempionato klausimus.

LFF inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: