Kai 2017 metų balandžio mėnesį projektuotojai pristatė Lietavos gatvės rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus, kilo gyventojų pasipiktinimas. Jonaviečiai reiškė nepasitenkinimą, mat projekte buvo numatyta, kad viena kertinių naujovių yra gatvės siaurinimas ir vietoje dabar esančių maždaug 14 metrų važiuojamosios dalies ji liks 7 metrų pločio. (Visą straipsnį galite rasti ČIA). Šiandien dienai aiškėja, kad gyventojų nepasitenkinimo pliūpsnis nebuvo bergždžias.

Jonavos rajono savivaldybės administracija buvo paskelbusi viešą pirkimą „Jonavos miesto Lietavos gatvės rekonstrukcijos techninio projekto A laida ir projekto vykdymo priežiūra“ ir š. m. lapkričio 17 d. sudarė sutartį su UAB "Urban line".

Minima bendrovė, už 9 900.00  eurų (tokia yra bendra sutarties / pirkimo dalies / koncesijos vertė) atliks jau turimo projekto korekciją, keitimus ir (ar) papildymus atsižvelgiant į gyventojų išsakytas pastabas dėl Lietavos gatvės siaurinimo. Tai reiškia, kad šiuo atveju gyventojai buvo išgirsti ir Lietavos gatvė rekonstrukcijos metu neturėtų būti siaurinama.

„(...) Projektavimo paslaugos suteikimo terminas – 5 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos, o statinio projekto vykdymo priežiūra vykdoma visą statybos darbų laikotarpį iki statybos užbaigimo akto pasirašymo dienos. Paslaugų teikimo termino pratęsimo galimybė nenumatoma“, - rašoma viešo pirkimo aprašyme.

Turimais duomenimis, šiuo metu vyksta intensyvūs projekto sprendinių pasirinkimo derinimo darbai.  

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: