Paskutinį rugpjūčio šeštadienį 90 stipriausių šalies diskgolfo žaidėjų rinkosi į Jonavą – čia vyko priešpaskutinis 2021 metų sezono etapas. Žaidėjai ne tik kovėsi dėl svarbių taurės įskaitos taškų, tačiau ir turėjo progą pirmieji išbandyti naujausią diskgolfo parką Lietuvoje.

18 krepšių Jonavos diskgolfo parkas įkurtas aplink miesto estradą, o paskutinis krepšys įrengtas ant slidinėjimo kalno papėdės. Pagal reljefą ir aplinką Jonavos diskgolfo parkas yra labiausiai išsiskiriantis iš visų Lietuvos parkų. Taip pat daugelis žaidėjų šį parką įvardijo kaip vieną sudėtingiausių visoje Lietuvoje. Šiame etape dalyvavo žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų – Jonavos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Elektrėnų, Gargždų ir kitų.

Po sunkios ir lietaus sutrikdytos kovos bendroje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo Aurelijus Zinkevičius. Per du ratus jis surinko -7 rezultatą ir trimis taškais aplenkė Gabrielių Gricių ir keturiais – Mindaugą Pošių. Iš viso bendroje įskaitoje varžėsi 45 žaidėjai.

Vyrų meistrų grupėje (virš 40 metų) geriausią rezultatą parodė jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius. Jis vienu tašku aplenkė Paulių Pranaitį ir dviem – Tadą Ūselį. Šioje grupėje varžėsi 15 žaidėjų.

Dar vieną pergalę Jonavai pelnė moterų grupės lyderė Mireta Jurgelevičiūtė. Ji užtikrintai aplenkė antroje vietoje likusią vilnietę Svetlaną Kobec ir Oksaną Žukauskienę iš Klaipėdos. Ši pergalė Miretai leido užsitikrinti pergalę sezono įskaitoje ir tapti Lietuvos 2021 m. taurės nugalėtoja.

Moterų meistrių (virš 40 metų) grupėje pirmas dvi vietas pelnė žaidėjos iš Panevėžio – Daiva Skrupskelienė ir Danguolė Kriaučiūnienė. Trečią vietą pasidalino Daiva Pranukevičienė iš Elektrėnų ir Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos rajono.

Atkakliausia kova vyko jaunimo grupėje – norint išsiaiškinti nugalėtoją žaidėjams reikėjo žaisti peržaidimą. Po jo pirmąją vietą pelnė Andrius Patruševas, o antras liko Ignas Vasilevičius. Prizininkų trejetą baigė Vėjas Ūselis.

Vyriausių žaidėjų grupėje pirmą vietą užėmė Antanas Stonkus, aplenkęs Vaidą Mitkevičių ir Aurelijų Adomėną.

Kaip minėta, visose išskyrus moterų įskaitą kovos dėl aukščiausių vietų dar tęsiasi. Taurės sezono finalas vyks rugsėjo 18-19 dienomis Šveicarijos parke, Jonavos rajone.

Visi norintys išbandyti ir susipažinti su šia sporto šaka yra kviečiami kiekvieną sekmadienį 13 val. į treniruotes pradedantiesiems, kurias ves „DiscCity“ komandos nariai iš Jonavos Miroslavas Jurgelevičius ir Mireta Jurgelevičiūtė. Susidomėję skambinkite tel. +37065212324 arba +3706536566.

 

Mykolas Krasnickas

Lietuvos diskgolfo federacijos prezidentas

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: