Vasario 11 dienos popietę ketvirtasis bėgimas trečiuoju Kauno maniežo taku jonavietei Emai Sarafinaitei baigėsi aukščiausiu nugalėtojų pakylos laipteliu.

Lietuvos jaunimo čempionate Jonavos KKSC lengvaatletė užtikrintai nugalėjo 400 metrų bėgime. Ema įveikė aštuoniolika varžovių, vienintelė "išlipo" iš minutės ( 59,43 sek.), pagerino asmeninį šio nuotolio rekordą ir buvo pakviesta atstovauti Lietuvą Baltijos šalių jaunimo čempionate Valmieroje. Lietuvos čempionės titulas Emai ne pirmas. Sportininkė už 2021 metų pasiekimus tituluota geriausia Jonavos praėjusių metų sportininke.

Komandinėje įskaitoje Jonavos rajono komanda užėmė 12 vietą tarp 26 rajonų. Komandai taškus taip pat pelnė - Aiša Rafanavičiūtė, Agilė Čelkonaitė, Gustas Lamokovskij. Jonavos KKSC lengvaatlečius treniruoja ir varžyboms ruošia trenerės Vidutė Lebeckienė ir Gražina Goštautaitė.