Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Druskininkuose vyko Lietuvos kinologų draugijos (LKD) organizuota tarptautinė šunų parodą. Į ją buvo užregistruoti 1 177 dalyviai, kuriuos vertino teisėjai iš Prancūzijos, Portugalijos, Belgijos, Rumunijos, Kroatijos, Italijos, Lenkijos. Baigiantis tris dienas trukusiam parodų maratonui, buvo išrinktas pats gražiausias šuo – Supreme Bis laimėtojas. Kaip skelbia Lietuvos kinologų draugija (LKD), juo tapo čiau čiau veislės šuo E'ROCKY LIETUVOS LIŪTAS.

,,Daugiau kaip tūkstantis šunų rugpjūčio 5-7 d. varžėsi dėl šio titulo, bet teisėjos iš Prancūzijos Sylvie Desserne sprendimu, 3 dienas trukusių tarptautinių šunų parodų garbingiausias prizas atiteko Loretos Tamaševičienės ir Urtės Tamaševičiūtės augintiniui, veislyno „Lietuvos liūtas“ šuniui. Dar kartą sveikiname visus dalyvius - jūs sukūrėte įsimintiną šventę!", - rašo LKD. 

Tiesa, tas pats E'ROCKY LIETUVOS LIŪTAS birželio 23-26 d. Ispanijos sostinėje Madride vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje tapo geriausiu čiau čiau veislės atstovu.


Primename, kad veislynas ,,Lietuvos liūtas" - įsikūręs Jonavoje. Jis savo veiklą pradėjo prieš daugiau nei trisdešimt metų. Per tą laiką šio veislyno šunys yra pavergę ne tik lietuvių, bet ir vietnamiečių, amerikiečių bei kitų šalių gyvūnų mylėtojų širdis.


Plačiau apie tai kviečiame skaityti jau anksčiau skelbtame straipsnyje, kurį rasite paspaudę čia.

Entuziastas media nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: