Su portalu susisiekusi moteris (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) pranešė apie įvykį, kurio liudininku tapo jos šešiolikmetis sūnus su bendraklasiais.

Anot liudininko, šiandien, rugsėjo 18 d., apie 14 val. jam teko stebėti kraupų vaizdą, dėl kurio paauglys patyrė nemenką šoką.

„Per perėją prie savivaldybės ėjo pradinukai, kai staiga vieną jų partrenkė raudonas automobilis, važiavęs antra juosta. Vaikas nuo smūgio net nuskriejo, išsibarstė jo turimi daiktai. Išvydęs tokį vaizdą - pakraupau.  

Partrenktam vaikui draugas padėjo atsistoti, bet kiek mačiau, jis šlubčiodamas žengė žingsnius. Turbūt vaikai dar nelabai suprato kas nutiko ir kokia grėsmė buvo, o vairuotoja, kaip niekur nieko – nuvažiavo toliau“, - pasakojo vaikinas.

Dėl pamatyto kraupaus vaizdo, paauglys spėjo įsidėmėti tik automobilio spalvą – raudoną, o už vairo buvo vidutinio amžiaus moteris.

Paauglys ir jo mama bendrauja su policija bei pasakoja visas įvykio aplinkybes. Anot policijos, vairuotoja partrenkusi vaiką įvykdė du nusižengimus: kliudė žmogų pėsčiųjų perėjoje jo nepraleisdama, antras – pasišalino iš įvykio vietos. Šiuos pažeidimus dar gali patvirtinti ne tik liudininkų parodymai, bet ir miesto stebėjimo kameros.   

Toks vairuotojos elgesys – netoleruotinas. Po įvykio raudono automobilio vairuotoja privalėjo skambinti 112 bei kviesti policiją ir medikus, kurie apžiūrėtų partrenktą vaiką. Nežinia, kokias pasekmes po smūgio pajus pradinukas, grįžęs namo.

Dėkojama pilietiškiems jonaviečiams, kurie nelieka abejingi ir apie panašius incidentus praneša pareigūnams.  

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: