Jonavos rajono savivaldybės vadovai Mokytojų dienos išvakarėse surengtoje šventėje pasveikino buvusius ir esamus Jonavos mokytojus. Labiausiai šiemet nusipelniusiam pedagogui suteiktas Metų mokytojo vardas.

Jonavos kultūros centre vykusioje šventėje iš pradžių pasveikinta visa rajono švietimo bendruomenė. Į mokytojus nuotoliu kreipėsi rajono meras Mindaugas Sinkevičius, sveikino vicemerė Birutė Gailienė, LR Seimo narys Eugenijus Sabutis, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė.

Šventinės popietės metu pagerbti ilgamečiai mokytojo profesijos atstovai bei ką tik dirbti pradėję jaunieji pedagogai.

Jonavos Metų mokytojo vardo konkurse šiemet dalyvavo trys kandidatės: Inga Kuuzeorg-Petrikonienė, Jeronimo Ralio gimnazijos tikybos mokytoja ekspertė, Svetlana Glušniova, Senamiesčio gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir Edita Ruckienė, Justino Vareikio progimnazijos logopedė.

Metų mokytojo vardas atiteko I. Kuuzeorg-Petrikonienei.

„Nesuklysiu pasakiusi, kad mokytoja Inga – didelė dovana mūsų bendruomenei, o jos pedagoginė ir visuomeninė veikla yra tikras vertybinio gyvenimo liudijimas“, - sako vicemerė, Metų mokytojo vardo ir premijos suteikimo komisijos pirmininkė B. Gailienė.

Metų mokytojo vardas ir piniginė premija Jonavoje teikiama antrą kartą.

Premija teikiama už reikšmingiausius pastarųjų penkerių metų nuopelnus profesinėje veikloje, ugdytinių pasiekimus ir pažangą, lyderystę, nuolatinį asmeninį tobulėjimą ir gerosios darbo patirties sklaidą, darbus švietimo srityje, aktyvią pilietinę poziciją vietos bendruomenės gyvenime.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: