Gauti jau keli jonaviečių pranešimai apie ančiukus, kurie įkrenta į Joninių tvenkinio krioklį. Miestiečiai nuogąstauja dėl sparnuotųjų likimo, tačiau tarnybos išaiškino, jog pagrindo nerimauti – nėra.

„Ėjome penktadienį su dukryte pasižiūrėti, kaip prie Joninių slėnio vanduo kriokly bėga, o ten - ančiukai. Kur kreiptis dėl pagalbos? Ar neturėtų uždengti, kad išvengtų tokių bėdų? Labai liūdna“, - pranešė Eglė bei atsiuntė nuotrauką.

Pirmadienio vakarą situacija pasikartojo. Ugniagesiams gelbėtojams pranešta,  kad į Joninių tvenkinio pralaidos šulinį įkritę ančiukai su antimi, reikalinga pagalba ištraukti.

Kaip patikino Jonavos miesto seniūnija, uždengti krioklio nėra būtinybės, miestiečiai dėl ančiukų, kurie įkrenta į tvenkinio krioklį, neturėtų nerimauti. 

Gelbėtojams nusileidus į šulinį ančiukai nuplaukė tolyn į vamzdį, pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Kitame vamzdžio gale yra atvira anga, kur paukščiai gali išplaukti į kitą tvenkinį.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: