Kovo 5-ąją dieną vyks tiesioginiai mero ir savivaldybių tarybų rinkimai. Juose Jonavos socialdemokratai yra iškėlę miestui ir dabar vadovaujančio Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūrą.

Tiesioginiuose mero rinkimuose kovo 5-ąją dalyvausiantis Mindaugas Sinkevičius į kovą dėl tarybos narių mandatų veda net 50-ies kandidatų sąrašą: „50 yra maksimalus galimas kandidatų skaičius sąraše, kiek žinau, jokia kita partija ar politinis komitetas mūsų rajone tokio gausaus sąrašo nėra surinkus, - sako M.Sinkevičius. – Antra vertus, nėra ko stebėtis – mūsų, socialdemokratų, partija rajone yra gausiausia ir vienija kone 300 narių“.

Pirmajame kandidatų dešimtuke – jonaviečiams gerai žinomi veidai, dalyvaujantys politikoje ne pirmus metus. Pirmuoju numeriu sąraše – Mindaugas Sinkevičius: „antroji – mano pavaduotoja Birutė Gailienė, trečiasis – saugaus eismo komisijos pirmininkas Erlandas Andrejevas, ketvirtoji – ne vienus metus ekonomikos komitete dirbanti Marijona Širvelienė, o penktasis – buvęs Seimo narys Rimantas Sinkevičius“.

Šeštuoju numeriu įrašyta Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Vijolė Šadauskienė, septintoji –Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkės Birutės Platkauskienės pavardė, aštuntasis - Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Artūras Neimontas, devintasis – tarybos narys Nerijus Šalūga, o dešimtuką pabaigia Povilas Garbauskas, taip pat rajono tarybos narys.

Tarp 50-ies kandidatų – ir nepartiniai veidai. „Kartu su mumis rinkimuose dalyvaus ir savo srities profesionalai, kompetentingi, veiklūs žmonės, kurių žinios ir patirtis pasitarnautų tarybos veikloje. Vienas tokių – dabartinis administracijos direktorius Valdas Majauskas, jis sąraše 11-as, - sako M.Sinkevičius. – Naujasis VšĮ „Jonavos futbolas“ vadovas Eisvinas Utyra taip pat jungiasi prie mūsų komandos – jis sąraše 21-as. Mūsų 50-uką užbaigia Povilas Beišys, buvęs Jonavos seniūnijos seniūnas, o dabar – UAB „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui“.

M.Sinkevičius sako, kad kandidatų sąraše jonaviečiai ras ir daugiau žinomų pavardžių: „31-asis kandidatas – UAB „Jonavos paslaugos“ vadovas Edmundas Mulokas, o 41-oji – PSPC vadovė, šeimos gydytoja Asta Sivolovienė. Mūsų gretose – ir  AB „Achema“ darbuotojų profesinės sąjungos bei Jonavos profesinių sąjungų susivienijimo vadovė Birutė Daškevičienė. Jaunimui gerai pažįstama ir Karolina Petrenčiuk – Naujokienė, ji sąraše 14-ta, ir atstovauja ne tik jaunimo, bet ir kaimo bendruomenių sferai“.

„Sąrašo žmonės yra iš labai įvairių sričių – švietimo, sporto, ekonomikos, verslo, viešojo ūkio, darbuotojų teisių gynimo, aplinkosaugos, viešojo transporto sistemos, medicinos, kultūros, socialinių paslaugų ir t.t. – tai leidžia užtikrintai sakyti, kad į rinkimus einame su žmonėmis, kurie kiekvienas atskirai turi savo žinių ir patirties bagažą, ypatingai reikalingą priimant visam rajonui naudingus sprendimus, - sako M.Sinkevičius. – Mūsų rinkimų šūkis – „Kuriame ateitį šiandien“ – tiesiogiai siejasi su sąrašo kandidatais, nes tai žmonės, kurie ateina į politiką ne šiaip sau, ne dėl įdomumo, ne dėl noro kažko išmokti, o ateina su konkrečiu tikslu – dirbti Jonavai. Nuo pat pirmos dienos“.

Įdomūs sąrašo faktai: tarp kandidatų – 3 Birutės, 2 Mindaugai, 2 Povilai, 2 Sandros, 2 Artūrai, 2 Vitalijos. Pavardžių „aritmetikoje“ – 2 Sinkevičiai ir 2 Meškauskai. Jauniausiam sąrašo kandidatui – 26-oje pozicijoje esančiam Nagliui Petkevičiui – 27 -eri, vyriausiam – sąraše 40-uoju numeriu įrašytam Viktorui Labutinui – 72 -eji. Sąraše – 29 vyrai ir 21 moteris.

Visas kandidatų sąrašas:

     1.MINDAUGAS SINKEVIČIUS

 1. BIRUTĖ GAILIENĖ
 2. ERLANDAS ANDREJEVAS
 3. MARIJONA ŠIRVELIENĖ
 4. RIMANTAS SINKEVIČIUS
 5. VIJOLĖ ŠADAUSKIENĖ
 6. BIRUTĖ PLATKAUSKIENĖ
 7. ARTŪRAS NEIMONTAS
 8. NERIJUS ŠALŪGA
 9. POVILAS GARBAUSKAS
 10. VALDAS MAJAUSKAS
 11. LIUDAS MEDIEKŠA
 12. ELEGIJUS LAIMIKIS
 13. KAROLINA PETRENČIUK-NAUJOKIENĖ
 14. RENATA MIKALAUSKIENĖ
 15. EGIDIJUS MAŽŪNAITIS
 16. ALFONSAS MEŠKAUSKAS
 17. ARTŪRAS ŠALAŠEVIČIUS
 18. BIRUTĖ DAŠKEVIČIENĖ
 19. KRISTINA VAŠKEVIČENĖ
 20. EISIVINAS UTYRA
 21. DAINIUS ŠLEPETIS
 22. ŽILVINAS MAŽUOLIS
 23. AUDRONĖ BAGDONAVIČIENĖ
 24. SVETLANA PATAPAVIČIENĖ
 25. NAGLIS PETKEVIČIUS
 26. RIČARDAS LABOGA
 27. MARIJUS VOZNIAKAS
 28. NIJOLĖ MEŠKAUSKIENĖ
 29. GIEDRUTĖ JOGMINIENĖ
 30. EDMUNDAS MULOKAS
 31. HAROLDAS PUGAČIOVAS
 32. VIDMANTAS ŠIDLAUSKAS
 33. VITALIJA BIELSKIENĖ
 34. SANDRA DARČANOVA
 35. VITALIJA KRAUČELIENĖ
 36. GEDIMINAS RIMOLAITIS
 37. GINTARĖ PAULAUSKIENĖ
 38. SANDRA MATULEVIČIENĖ
 39. VIKTORAS LABUTINAS
 40. ASTA SIVOLOVIENĖ
 41. VIKTORIJA URBONAVIČIENĖ
 42. ARVYDAS BALČIŪNAS
 43. MINDAUGAS VAINIUS
 44. LAURITA PUŠKOVA
 45. LINAS SVIRPLYS
 46. JONAS KURLAVIČIUS
 47. GRAŽINA JANUŠAUSKIENĖ
 48. RAIMUNDAS SIMONAVIČIUS
 49. POVILAS BEIŠYS

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos raj. skyriaus kandidatų sąrašo Jonavos rinkimų apygardoje nr.10 rinkimų sąskaitos

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: