Šiandien, balandžio 28-ąją paskelbus apie neblaivų, ne tarnybos metu Mokomojo pulko stažuotojo įlėkimą į griovį ir stulpo taranavimą, portalo jonavoszinios.lt redakcija sulaukė Jonušo Radvilos mokomojo pulko atstovės skambučio, o vėliau ir elektroninio laiško.

Pokalbio metu aptarta eismo įvykio situacija, kurios metu Mokomojo pulko atstovė tvirtino, kad jų įstaigoje nėra tokių asmenų, kaip „Stažuotojas“ bei prašė koreguoti ir patikslinti paskelbtą straipsnį, kurį rasite ČIA. Kadangi minimas straipsnis buvo paskelbtas gavus oficialių šaltinių duomenis parengtus pagal gautą pirminę informaciją iš įvykių, tai yra, šalies policijos departamento paros įvykių suvestinę, portalo redakcija prašė mokomojo pulko atstovės patikslinti aptarto įvykio duomenis elektroniniu laišku. Sulaukus jo, laiške rašoma apie melagingą, klaidingą informaciją bei prašoma ne tik paneigti oficialiai paneigti išplatintą informaciją, bet ir ateityje tokių įvykių viešinimą derinti su Mokomuoju pulku.

„Noriu informuoti, kad Jūsų pateiktame straipsnyje informacija (nuoroda pridedama) yra klaidinga, nes šiame įvykyje nedalyvavo nė vienas Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko karys ir tai patvirtino operatyvinis budėtojas, kuris fiksuoja visus pranešimus susijusius su Mokomojo pulko kariais.   Prašome pasitikslinti ir ištaisyti esamas klaidas, ir iki šiol pateikta informacija būtų oficialiai paneigta.  Taip pat, būtų malonu, kad informaciją, bet kokią susijusią su Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomuoju pulku, tikslintumėte su viešųjų ryšių specialistais (kontaktai skelbiami viešai), siekiant išvengti klaidinančių ir melagingų straipsnių“, - el. laiške rašo Jonušo Radvilos mokomojo pulko Vado biuro viešųjų ryšių specialistė gr. Raminta Mikoliūnaitė.

Kyla papildomi klausimai – ar nuotraukoje užfiksuoto eismo įvykio metu nesimato kariškių automobilių? Matosi. Ar eismo įvykio metu matosi asmenys, apsirengę ne kaip civiliai? Matosi. Klausimas, kodėl tuomet Jonušo Radvilos mokomojo pulko Vado biuro viešųjų ryšių specialistė, skaičiusi straipsnį ir mačiusi nuotraukas, nepatikslino informacijos detaliai, nors pati prašo derinti tokius duomenis, lieka atviras.

Kiek vėliau policijos departamentas patikslino pirminę informaciją, kad eismo įvykyje dalyvavo ne stažuotojas, o sąjungininkų karys. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: