Spalvingojo rudens įkvėpta lopšelio-darželio „Bitutė“ bendruomenė pasinėrė į kūrybą ir papuošė įstaigos pievelę prie įėjimo išmoningai, žaismingai dekoruotais moliūgais.  

Antrus metus iš eilės, spalio mėnesį įstaigoje organizuojama kūrybinė paroda „Moliūgų pievelė“. Šiais metais ją papuošė net 62 išradingai dekoruoti moliūgai. Jau trečia savaitė, kai pievelė prie įėjimo priverčia stabtelėti bei pasigėrėti į darželį atvykstančius ir iš jo keliaujančius vaikus, tėvelius, darbuotojus ar svečius. Čia rasite įvairiausio dydžio, formų, atspalvių moliūgų pavirtusių į tamsoje šviečiantį ežiuką, linksmą varlę, siaubūną šikšnosparnį ar žavingą boružėlę. Rudeniškai pasipuošusius moliūgus saugo pareiginga pievelės baidyklė, o lapus nuo tako šluoja mokytojų dekoruota šluota. 

Spalio 18-19 dienomis įstaigos bendruomenė balsavo už labiausiai patikusius moliūgus. 10 nugalėtojų atstovavo įstaigą Jonavos viešosios bibliotekos organizuojamame tradiciniame kūrybiškumo konkurse „Moliūgų terasa“. Šį savaitgalį vykusio balsavimo metu, net du mūsų įstaigos moliūgai surinko daugiausiai simpatijų.  

Smagu rudenišką nuotaiką kurti drauge. 

Dėkojame už įamžintas rudeniškas akimirkas fotografui Mindaugui Pereckui ir FotoParkas  

Direktorė Violeta Skodienė 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Erika Orlauskienė 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: