Jonavos lopšelyje-darželyje ,,Bitutė‘‘, įpusėjus spalio mėnesiui, tapo tradicija papuošti įstaigos pievelę kūrybiškai dekoruotais moliūgais. Parodos tikslas - skatinti įstaigos bendruomenės bendravimą ir bendradarbiavimą bei dalintis kūrybiškomis idėjomis. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė visa įstaigos bendruomenė. Į ,,Moliūgų pievelę‘‘ šiais metais vaikai, tėvai ir darbuotojai atnešė 86 moliūgus.

Išmoningai dekoruoti moliūgai pasitinka į įstaigą atvykstančius bei iš jos išvykstančius, kviečia stabtelėti, pasigėrėti, stebina ir džiugina nuotaikingais veidais, bauginančiomis grimasomis. Kiek išmonės ir išradingumo pademonstravo parodos dalyviai, moliūgus paversdami nuostabiais kūriniais: pievelėje apsigyveno katinai, nykštukai, vandenyno gyventojai, dviragiai sutvėrimai, fantastinės būtybės, animacinių filmų personažai, bitės, zuikių mokykla. Tamsoje kai kurie iš jų žėri paslaptingomis švieselėmis.

Spalio 24 d. balsavimo būdu bendruomenė išrinko 10 labiausiai patikusių moliūgų, kurie pristatyti į Jonavos viešosios bibliotekos organizuojamą tradicinį konkursą „Moliūgų terasa“. Tai ,,Vaikų darželis‘‘ (,,Švelnučių grupė‘‘), ,,Švarcas‘‘ (Markas ir Sofija Badyul, ,,Šnekučių‘‘ ir ,,Čiauškučių‘‘gr.), ,,Feliksas‘‘ (Domantas Cinkus, ,,Sumanučių‘‘ gr.), ,,Miško laumė‘‘ (Motiejus Sobolevas, ,,Čiauškučių‘‘ gr.), ,,Korys‘‘ (Herkus Stuckas, ,,Gudručių‘‘ gr.), ,,Zuikių mokyklėlė‘‘ (Tadas Risnovskij, ,,Šnekučių‘‘ gr.), ,,Vandenyno dugnas‘‘ (Mintautė ir Motiejus Skodai, ,,Mandagučių‘‘ ir ,,Smalsučių‘‘ gr.), ,,Mėlynplaukė vaiduokliukė‘‘(Adelė Jefimovaitė, ,,Sumanučių‘‘ gr.), ,,Juoda katė‘‘ (Jorė Jočenkaitė, ,,Smalsučių‘‘ gr.), ,,Kodėlčiukas“ (Elijus ir Herkus Sungailos, ,,Kodėlčiukų‘‘ gr.).

Nuoširdžiai dėkojame įstaigos bendruomenei už įsitraukimą į iniciatyvą „Moliūgų pievelė“ bei fotografui Mindaugui Pereckui už žaismingas nuotraukas.   

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Narbutienė                                                        

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: