Kybartų kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo rusas, bandęs į mūsų šalį  neteisėtai atgabenti daugiau kaip 2000 pakuočių vaistų. Atlikdami Iš Rusijos Federacijos per Kybartų kelio postą įvažiavusio, tranzitu per Lietuvą žuvies produktų krovinį gabenusio, krovininio automobilio „VOLVO“ muitinę kontrolę, muitininkai automobilio kabinoje, po keleivio sėdyne, specialiai įrengtoje slėptuvėje, rado neteisėtai gabenamus vaistus.

Aptikus kontrabandinius vaistus, paaiškėjo, kad automobilio kabinoje buvo paslėpta 2045 vienetų įvairių vaistinių preparatų pakuočių - „Omeprazol“, „Tetraciklin“, „Loratadin-Verteks“, „Azitromicin“, „Nimesulid“, „Diklofenak“, „Erinitl“ ir apie 620 vienetų tuščių vaistinių preparatų pakuočių, kurių bendra vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 3032 eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė vaistus ir automobilį, o pažeidėjui surašė prekių sulaikymo protokolą. Už šią kontrabandą vairuotojui gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų vaistinių preparatų ir automobilio konfiskavimas.

Kokie apribojimai taikomi įsivežant vaistinius preparatus - išsamiau LR muitinės svetainėje: https://lrmuitine.lt/web/guest/keleiviams/vaistai

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: